Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mióta nincs barátotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, mióta nincs barátotok?

Figyelt kérdés

Vagy ha van akkor mennyi idő telt el a két párkapcsolatotok között?

Azért mert nincs "jelentkező"?

Vagy ha van akkor nektek nem jönnek be?

Nagyok az elvárásaitok?

Amúgy bátran szemezgettek fiúkkal ha arról van szó?

Mi hiányzik nektek egy párkapcsolból? Vagyis mi az amit a legjobban szerettek benne?

Mennyire érzitek magatokat vonzónak és ezt mások hogy látják?


Nagyjából ennyi lenne, leköteleznétek ha válaszolnátok, főleg tizenéves lányok. Köszi :)


2010. dec. 3. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Soha se volt. Leszbikus vagyok, ezvan :)
2010. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ma 16:27 :) Erre is kíváncsi lennék. Egy lánytól mit vársz el? És hogy szoktál összejönni lányokkal? Vagy még nem volt szerencséd?
2010. dec. 3. 16:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nehezebb a dolgunk... végülis az utcán nem tudni, ki az.. így próbálkozni se lehet. Nekem még nem volt senkim :(
2010. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
mintha nem lennék leszbikus társkeresők. ugyahnmá.
2010. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

mióta nincs barátotok? Körülbelül 1,5-2 hónapja nincsen.

mennyi idő telt el a két párkapcsolatotok között? Az azelőtti kapcsolatom március vége fele ért véget, és az volt a legelső "normális".

Most nincs kapcsolatom :)

Azért mert nincs "jelentkező"? Vagy ha van akkor nektek nem jönnek be? jelentkező mindig akad (nem nagyképűségből) de az olyanok, akik nekem tetszenek, nekik pedig én nem jövök be.

Nagyok az elvárásaitok? Nekem eléggé. Nézzen ki valahogy a fiú, ne legyen bunkó másokkal, és ne legyen analfabéta. Nem azt mondom hogy írjon verseket meg minden nap rózsával köszöntsön az ablakom alatt szerenádozva. Csak ne legyen egy kőbunkó.

Amúgy bátran szemezgettek fiúkkal ha arról van szó? Igen, én elég sokat szoktam flörtölni. De ez már megszokásból, nem direkt.

Mi hiányzik nektek egy párkapcsolatból? Vagyis mi az amit a legjobban szerettek benne? Hát így konkrétan semmi mert most nincs párkapcsolatom :D

Mennyire érzitek magatokat vonzónak és ezt mások hogy látják? Szerintem átlagosan nézek ki, vannak nálam szebb és csúnyább lányok is. Ez van.


Remélem segíthettem ^^

15/L

2010. dec. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Vannak de mivel 16 vagyok és a korombeliek agyatlanok, én meg értelmesebb vagyok náluk, ezért semmi esély rá, hogy találjak valakit... Idösebbekkel meg semmiképp nem jönnék össze.

De nem írok többet ide, ne tereljük a témát, szegény kérdezö nem ezért tette fel a kérdést.

2010. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ma 16:39 Én is 16 vagyok. Kicsit zavar az általánosítás. Gyere ki a hóra egy IQ versenyre :P :)
2010. dec. 3. 16:44
 8/12 anonim ***** válasza:

1,5 éve kb

igen, azért

néha van valami jelentkezőFÉLE, semmiképp sem jön be

egyáltalán nem, ne nézzen ki gusztustalanul, és intelligens legyen. ez minden.

általában félős vagyok.

az, hogy van valakim, van egy fiúm, aki szeret, aki támogat, aki átölel, aki megért, aki a lelkem ápolja, akivel egymásnak, egymásért vagyunk...

csúnyának érzem magam és többen is rám mondták, hogy csúnya vagyok... pedig igyekszem :(


17/L

2010. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ma 17:22 Ugynanmár, mindenkiben van valami szép. Fogd fel így :) És ha valaki ezt ilyen formában a tudtodra adja, örülj neki, hogy legalább nem jössz össze egy ilyen alakkal.
2010. dec. 3. 17:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Március óta, akkor szakítottunk.


Most kezdem magam felkészültnek érezni egy új kapcsolatra.

Jelentkező ugyan lenne, de ha mindig mindenkivel megpróbálná az ember a dolgot, akkor simán ribancnak néznék.

Az elvárásaim annak a szemszögéből, aki nem tudja teljesíteni értelemszerűen nagyok, én úgy gondolom nem azok.

Nem igazán figyelek oda olyan dolgokra, mint a szemezés, csak ha valaki első pillanatban megfog.

Hogy mi hiányzik azt pontosan nem tudom, leginkább a társas magány, napi 1 órában. Szükség van a párkapcsolatban is egyedüllétre, ha ez nincs, előbb utóbb begolyózik az ember.

Ez a vonzóság kérdés naponta változik, nem tartom magam csúnyának, de istennőnek sem, másokat pedig soha nem kérdeztem meg róla.


21/N

2010. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!