Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezhetnék nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezhetnék nála?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban, aki nagyon tetszik. Mindig nézem őt és néha ő is engem, de amikor összenézünk elkapja a tekintetét és kicsit zavarba is van. Sajnos még soha nem beszélgettem vele, csak látásról ismerjük egymást. Illetve ő nem idevalósi, suli után rögtön megy a buszhoz.

Mit tehetnék?


2010. dec. 1. 16:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
valami sulis dologgal. pl.: mi volt a lecke ebből és ebből?
2010. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Eddig oké, megadta a leckét, de utána hogyan tovább?
2010. dec. 4. 23:59
 13/18 anonim ***** válasza:
Elkéred a leckét, így nem lesz ott a barátnőinél. És mielőtt visszamenne hozzájuk elkezdesz vele beszélgetni általános dolgokról, vagy elhívod valamerre sétálni suli után, vagy cukrászdába. Szerintem nem fog nemet mondani.
2010. dec. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát ez sajnos nem fog beválni, mert, ha elkérem a leckét, benyúl a táskájába odaadja a füzetét, megmondja, hogy ott és ott találod és ennyi :( Sajnos suliba mindig csak ül a helyén.
2010. dec. 7. 15:58
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor ne a leckét kérd el tőle, hanem suli után kísérd el a buszmegállóig, közben próbáld megismerni. Beszéljetek arról, hogy kinek mi a kedvenc színe, milyen zenéket szerettek meg a többi ehhez hasonló témáról.
2010. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam már, de a buszmegálló felé is a barátnőivel megy :(
2010. dec. 9. 15:29
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor kérd a segítségét valamilyen tárgyból, amiből ő jobb, mint te. És akkor biztos nem lesznek ott a barátnői, amikor korrepetál téged. És akkor el is tudtok majd beszélgetni, és így egy idő után meg tudnád kérdezni tőle, hogy "Szia, nincs kedved elmenni valahova?" vagy valami ilyesmi.
2010. dec. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Na, ez nem is olyan rossz ötlet :) Köszönöm a segítséget!
2010. dec. 10. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!