Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezhetnék? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezhetnék? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem és egyik barátom aki ismeri azt mondja nagyon kedves és jó fej is. Egy iskolába járunk ő 16 éves. Gyakran találkozik a tekintetünk és néha azt veszem észre h mikor odanézek épp engem néz. Szerintetek nagyon rosszul jönne ki ha én kezdeményeznék?
2011. okt. 30. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem jönne ki rosszul, egyáltalán, 100 meg 100 kapcsolat jönne létre , hogyha a 2 ember közül valamelyiknek mindig lenne mersze kezdeméényezni, menj csak oda hozzá! 16/F
2011. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De mégis mit mondjak? Ajánljam fel h mi lenne ha mondjuk mit tom én meginnánk együtt egy teát??
2011. okt. 30. 21:20
 3/12 anonim ***** válasza:

Csak ülj le egyszerűen mellé :D

Akármit mondhatsz, mosolyogj rá, kezdj el beszélgetni vele akármiről, sőt... magamból kiindulva, azt a teás/kávés dolgot se furcsálnám , és örülnék neki :D (persze csak ha kölcsönös a vonzalom)

2011. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Manapság mindig nyomják a sablon szöveget,hogy milyen gáz,ha a lány kezdeményez,viszont a fiúk egy része nem mer.Hogyha egy társaságban,légtéreben vagytok igyekezz,hogy többször "találkozzon a tekintetetek"!Vagy ha bátortalan vagy,akkor esetleg kérd meg azt a barátodat aki ismeri,hogy együtt menjetek oda(be is mutathat neki) vagy csak egyszerűen beszélgetni és egy kis idő után távozhat az ismerősöd és kettesben maradtok.De ha a fiú tudtára adod valamilyen módon,hogy tetszel neki,és ez kölcsönös,akkor biztos bátrabb lesz a fiú és ő is kezdeményezni fog:) a többi már jön magától.


Egyébként ez az ismerkedés nekem úgy szokott menni ahogy mondtam ha mondjuk kegy légtérben vagyok egy lánnyal aki tetszik először csak egymás tekintetét keressük aztán ha látom,hogy tetszem neki oda megyek hozzá..... így tovább:)


Remélem tudtam segíteni:)

Üdv:Analyze

2011. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a problémám; vagy bajom. Csak én 15/F vagyok! :)
2011. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem meg fogom próbálni. Remélem összejön! De azért várom a további tippeket!
2011. okt. 30. 21:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyit tudsz róla? Neve? tulajdonságai? érdeklődési kör?
2011. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Amit ez előbb írtam talán tud segíteni persze ezt az is nagy részben befolyásolja,hogy milyen körökben mozogsz.Ha mondjuk elmész suliba és hazamész napról napra ugyan ez hétvégéken nem jársz el akkor nehezen fog összejönni nem szabad várni,hogy a sült galamb a szádba repüljön.Persze nem azt mondom,hogy járj ilyen olyan szórakozóhelyekre,mert azokat a helyeket nem szeretem eddigi barátnőimet házibulikon,barátaim ismeretségi köreiben találtam meg:)


Analyze

2011. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy Kovács Krisztián a neve, úszik, szeret zenét hallgatni és még azt h valamilyen szinten koreai származású. Ami amúgy látszik mert egy kicsit húzott a szeme és pont ez tetszik benne annyira :$
2011. okt. 30. 21:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Ti akartátok az egyenjogúságot, a "munka" titeket is érint.


De szerintem csak elaludta a nyakát, és nem tudja elég jól fogatni, azért nézett rád.

2011. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!