Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok elszoktátok fogadni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok elszoktátok fogadni az msn felkérést? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, h felugrik ugye a kis ablak, h xy felvett az msn listájára, és akkor felveszitek ti is vagy nem?

Meg se nézitek ki az, elutasítjátok csípőből?


2010. nov. 30. 15:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Most komolyan bunkónak gondolod azt aki nem vesz fel egy ismeretlen személyt?? Te h*lye vagy. Ez egyszerá biztonsági kérdés. És mégis honnan veszed hogy egyáltalán látott téged, nem hogy álmai pasija lennél?
2010. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, engem ha felvesznek elfogadom, aztán max letiltom, most mi baj lehet belőle?

Amugy meg talán onnan, h végig szemeztünk....meg nem 12 éves hülyegyerek vagyok, tudom ha egy nő akar tőlem valamit!

2010. dec. 1. 17:20
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi baj lehet belőle? Pl. én is megtettem ezt, aztán az lett belőle hogy egy vén f*sz a farkárók küldözgetett képeket meg felhivott a telefonomon amit mellesleg sehova sem irtam ki. Hiába tiltottam le aztán. És ez még csak egy kisebb rossz. Ez egy alapvető biztonsági eljárás hogy nem veszünk fel mindenféle idegeneket meg nem jelölgetünk be és ezt nem csak én mondom. Tudod mások nem arra hajtanak hogy minnél több ismerősük legyen és nem érdeklik őket az idegenek. Ha annyi eszed nincs hogy irj neki őpl egy levelet amiben kifejted a dolgokat hanem csak azt várod hogy majd visszaigazol akkor meg is érdemled hogy nem történik semmi...
2010. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

úristen, ez mind komoly h zaklatott? és esetleg nem jutott eszedbe tiltani?tudod blokkolni...

az meg h felhívott telefonon annak mi köze van az msn-hez?

a női logika ismét villantott:D

2010. dec. 1. 20:13
 15/16 anonim ***** válasza:
Te meg nem tudsz olvasni? Mint irtam le volt tiltva azonnal. Az a köze hogy egy vadidegen volt és én nem adtam meg neki a számom és az internetre sem raktam fel mégis megtalálta valahogy és azt irogatta mielőtt letiltottam hogy ő majd találkozik velem... Na mindegy ehhez kell egy kis értelem hogy felfogd...
2010. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De amúgy a te logikád sokkal de sokkal jobb, ugye, hogy azt várod visszaigazoljon ahelyett hogy lenne elég bátorságod irni neki egy levelet ha már beszélni nem tudtok...
2010. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!