Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok elszoktátok fogadni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok elszoktátok fogadni az msn felkérést? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, h felugrik ugye a kis ablak, h xy felvett az msn listájára, és akkor felveszitek ti is vagy nem?

Meg se nézitek ki az, elutasítjátok csípőből?


2010. nov. 30. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te most statisztikát készítesz?
2010. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Próbáld ki X-D
2010. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadok mindekit,beszélek vele,már az első bezsélgetésnél látszik,hpogy hülye vagy nem...ha az eslő akk törlöm..ennyi
2010. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak azokat veszem fel akiket ismerek. Ismeretleneket nem. Minek?
2010. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

és ha pont az a szájbab*aszott köc*sög akar felvenni akiért titokban odavagy akkor mi van??

mindig is tudtam h hülyék vagytok:D

2010. nov. 30. 15:47
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
felveszem aki felkérést küld, és az első beszélgetésnél kiderül, hogy ismerem-e, ha nem akkor ha jófej nem törlöm. ha köcsög akkor igen
2010. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a kérdező nagyon veszélyesnek tartja az irott szöveggel történő kommunikációt.
2010. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk hülyék. Ha beszélni akar velem akkor jöjjön oda, mondja meg, kérdezze meg és utána vegyen fel. Ne csak úgy a semmiből. Különben sem tudna felvenni enélkül mert nem vagyok olyan hülye hogy mindenhova kiirogassam a msn-cimem.
2010. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A sztori annyi, h láttam egy nőt a buszon szemeztünk meg minden aztán oda akartam menni hozzá,dirket ott szálltam le ahol ő, h na majd akkor, csak egyrészt ő szinte a buszmegállótól kb 2 méterre dolgozik másrészt a telóm is megcsörrent így annyit tudtam, h munkahelye alapján rákerestem iwiwen,ahol ki volt írva az msn címe.

Gondoltam felveszem,de ennek már egy hete és nem jelentkezik be:S

2010. nov. 30. 17:59
 10/16 anonim ***** válasza:
És arról mi a véleményetek ha egy lány tetszik a buszon de még soha nem jött ugy ki a lépés h elkérjem az msn címét és nála is ez a helyzet amit itt mondtak előttem h nincs fent közösségi oldalakon a címe.De egy közös ismerőstől nekem megvan.Zserintetek zavarni fogja ha felveszem (sztem alapvetően nem naon tudja h ki vok ez gáz?)
2010. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!