Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Naponta - vagy, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Naponta - vagy, ha úgy tetszik, hetente - hány felkérést kaptok randira?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire unalmas vagy nem unalmas az életetek ilyen szempontból. Beleszámolhatjátok a bókokat is.
2011. ápr. 28. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nulla felkérést kapok naponta, és hetente:D.


Spontán történésből kifolyólag úgy évente egyet. Nem vagyok csúnya, csak egy átlagos lány. De nem is vagyok olyan közegben, amiben spontán ismerkedni lehetne. Annyira meg nem vagyok vonzó, hogy az utcán felfigyeljenek rám:).

2011. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ilyen stílusú válaszokat várok mindenkitől.

2011. ápr. 28. 11:51
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát, én elég sok "udvarlóval" vagyok körülvéve, de a legtöbb neten közeledik, így nem veszem őket különösebben komolyan. 1-2 olyan fordul elő, akikkel értelmesen el tudok beszélgetni, velük elég hamar találkozok, és alakulnak a dolgok. Hogy ezek a találkozások mennyire randik, mennyire nem azok... jó kérdés =) Én inkább ismerkedésnek, tapogatózásnak nevezném őket.

Konkrét randira hívás elég ritka (itt mozira, fagyizásra, gyrosozásra meg egyéb hasonló meghívásos dologra gondolok). Talán havi 1.

Ami érdekes, hogy nem egyenletes ez a dolog. Van, hogy egy héten 10-15 srác kezd el ismerkedni velem (elenyésző része személyesen jön oda hozzám, a többi általában net, és 2-3-al lesz személyes találkozó, és az esetek többségében mind haverként végzi), de van hogy hónapokig senki.

(Mielőtt bárki beképzeltnek nézne, nem tartom magam különösebben szép lánynak, inkább átlagosnak. De sokszor megkapom, hogy nagyon erős a szexuális kisugárzásom, pedig nem vagyok plázacica típus, nem riszálom magam az utcán, nincsenek nagy melleim, nem hordok mélyen dekoltált felsőket, és nem vagyok a mai világban divatos pálcikalány sem.)

2011. ápr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
0-át mert egy zárkózott magányos kislány vagyok 21éves..én sem vagyunk csúnya de rám sem figyelnek fel az utcán csakmert nem öltözök k*rvának és nem festem magam...de ez van..ezt kell szeretni...majd csak jön egy hasonló fiú lehet sokára de ő majd értékelni fog:(
2011. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem sokat mert a fiúk csesznek kezdeményezni, ha találkozni akarnak velem jó hogy nem nekem kell már könyörögnöm xD Nem megyek el amúgy meg akárkivel...
2011. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 modian ***** válasza:

Most nem azért, hogy izéljek, de nekem például eddig bejönne a 12:44-es válaszoló, szeretném jobban megismerni, de hogy kezdeményezzek???


Nem tudok róla semmit, és még privát levelet sem tudok neki küldeni, hogy aztán ismerkedhessünk és talán találkozhassunk.


A maximum amit tehetek az az, hogy ebben a hozzászólásomban jelzem számára, hogy mi a szitu, amit a fenti sorokban megtettem, tehát kezdeményeztem, de mi a biztosíték arra, hogy el is olvassa???

Márpedig innentől Tőle függ minden, hogy ír-e nekem privátot és a saját kezébe veszi a sorsát, vagy annyiban marad az egész.


Itt szeretném megjegyezni 12:44-es válaszolónak, hogy NEM a példa kedvéért írtam, amit írtam, hanem tényleg meg szeretnélek ismerni. Végülis két közös dolog már van bennünk. :D


21/F

2011. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyébként, hadd jegyezzem már meg, hogy az olyan lányok, akik zárkózottak, neten még véletlenül sem aktívak (lásd: közösségi portálok), azok hogy is akarnak maguknak párt találni? Arra vajmi kevés esély van, hogy iskolába menet vagy a boltban valaki leszólít.
2011. ápr. 28. 15:37
 8/16 anonim ***** válasza:
0.000 Hát látom mások is vannak akik ilyen cipőben járnak.na de nem baj csajok...
2011. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Hát, nemtudom, nkm neten kismillió felkérés jött már. Szinte az összes pasi aki rám ír a 10. mondat után találkozni akar. (nemtudom hova sietnek :o ) Van olyan is, akinek hiába mondom, nemadja fel és állandóan jön a randi 5lettel.

Való életbe is van, de az csak olyan "viccelödés" amibe szerintem van vmilyen szintü komolyság is. Habár, kitudja.

Szval így :)

2011. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem túl sokat. Ha kicsit csinosabban (magassarkú, kivágottfelső) felöltözök, akkor kapok néhány bókot, de nem igazán kapok "felkéréseket"..

De megértem: Alacsony és dundi vagyok, az arcom sem túlságosan szép.

2011. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!