Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Naponta - vagy, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Naponta - vagy, ha úgy tetszik, hetente - hány felkérést kaptok randira?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire unalmas vagy nem unalmas az életetek ilyen szempontból. Beleszámolhatjátok a bókokat is.
2011. ápr. 28. 11:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát, olyan heti egyet, néha kettőt. De eddig egyikőjük sem vett komolyan. =/
2011. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nulla :) Kicsit elszomorító, hogy ez már 2 éve így van, tehát elég unalmas ebből a szempontból az életem :D

Ez a szám takarja a bókokat és a felkéréseket egyaránt.

2011. ápr. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12:44 Kár hogy idősebb vagy nálam egy évvel. :(
2011. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én általán facebook-on szoktam kapni leveleket, hetente 1x 2x, de volt olyan is mikor naponta kaptam leveleket.
2011. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
utoljára egy hónapja. mondjuk úgy hogy mondjuk 2-3 havonta szokott ilyen történni.
2011. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tőlem konkrétan még egy srác sem kért randit. Egy fiúval majdnem randiztunk, de az is úgy volt, hogy elég sokat beszélgettünk msn-en és mondtam, hogy ezt inkább élőben kellene megbeszélni. Erre megkérdezte, hogy ez most mit jelent, mondtam, hogy találkozzunk valamikor. Utána írt egy emailt, hogy mikor találkozzunk, de én akkoriban nagyon sok egészségügyi problémával küzdöttem, hetente 2-3x kellett orvosokhoz járnom, és akkor is, amikor találkoztunk volna. Utána hirtelen megváltozott, már másnap teljesen más volt. Kikosarazott. Nem lett semmi, már nem is bánom..

Szóval én még randiszűz is vagyok:$ :)

16/L

2011. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!