Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszoktatok menni a barototok/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszoktatok menni a barototok/barátnőtök nélkül bulizni? Mit gondolsz arról h vkit soha nem hív meg a barátja bulizni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 15:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
barátotok*
2011. jan. 8. 15:03
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csak akkor megyek buliba, ha jön ő is... az meg szemétség, ha nem hívja meg a barátját/barátnőjét az ember buliba...
2011. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Voltam úgy és hiába hívtam, de nem is éreztem jól magam nélküle. A tudtán kívül soha nem mentem és nélküle se megyek sehova azóta.
2011. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az elég gáz sztem ha sosem hív és sosem akar veled bulizni. ha ez nem így lenne és buliznátok együtt is akkor sztem az teljesen rendben lenne h külön is.
2011. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Soha nem megyünk külön. Elég furcsa, hogy egy pár soha nem bulizik együtt.
2011. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

más az, hogy el szoktunk menni külön, és az, hogy sosem hív el magával.

ha úgy jön ki a lépés, elmegyünk külön is. megbízunk egymásban, neki van kedve, nekem nincs - vagy épp fordítva, megesik néha. de attól még leginkább együtt megyünk.

2011. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még a kapcsolatunk elején eljártam nélküle, akkor ő is a saját barátaival volt, vagy otthon, és nem éreztem teljesen jól magam nélküle, és a bulizást is meguntam már. Szóval ha nagyritkán elmegyünk valahova, akkor én felhívom az én barátaimat, ő a sajátjait, és összecsődítjük a népet egy helyre egy csendes iszogatós biliárdozós estére. 21/L
2011. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha nem hiv el magával nem akar veled lenni de az ágyban veled van...oda elhiv...ha nem esik le neked akkor legyél csak a szolgája...

Én mindenhová a bnőmmel megyek mert szeretem és szeretek vele lenni.

az a helyzet hogy téged nem vesznek komolyan!

te csak egy beépitett butor vagy neki aki akkor is otthon várja, amikor ő a holdra megy csavarogni, nem vagy neki kihivás, aki most a kihivás neki azokra pályázik éppen, lényeg hogy ne lássad.

felettem 2 vel válaszolónak jár a pont!

24F

2011. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az embereknek ha félre is lépnek, kell egy biztos pont, szeretik a biztonságot.

te is egy ilyen biztos pont vagy, és sok fiú ugy van vele ha van is szeretője az csak szerető, az nem tartozik a párkapcsolatra...meg kellene leckéztetned, mint egykor engem...jól elhagyott amig megtanultam hogy igen küzdeni kell érte, és ha elhagyod és nem jön vissza sosem volt a tiéd!

2011. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

minden bokorban találsz olyat aki lehet hogy jobban odafigyelne rád!

te még jó vagy hogy itt kérdezel, más csaj már rég kidobta volna...

2011. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!