Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez szerintetek nagyon gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek nagyon gáz, vagy nem?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Van egy lány, akivel nem rég ismerkedtünk meg, és bejövünk egymásnak.(Legalábbis ő nekem nagyon.és remélem én is neki ^^)

A csaj 14 éves, de lazán kinéz 17-nek, és nagyon érett, nem csak külsőleg, hanem lelkileg is. Én el sem hittem hogy annyi, akkor nem kételkedtem már, mikor ideadta a diákigazolványát.

A probléba az, hogy én 15-nél többnek nem nézek ki, ő viszont mind már mondtam, alsó hangon 17-nek néz ki.

Ha talán összejönnénk, szerintetek ez nem lenne gáz, hogy idősebbnek néz ki mint én(közben pedig fiatalabb)?

Szerintetek neki cink lenne?


15/F


2010. nov. 29. 17:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát a hélium az gáz, ez egy eset.

Ha ilyeneken gondolkozol, akkor még nem vagy érett egy párkapcsolatra. Már miért lenne baj?

2010. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szerintem mindenképpen vágj bele. Ne érdekeljen ki mit ugat, a többség úgyis csak irigykedés miatt csinálná. Ha meg ez a csaj nem jön be, lesz más.

A lényeg, hogy ne játszd a Janit előtte, mindig legyél önmagad. Mindenkinek van egy olyan tulajdonsága, amit mások utánoznak. Lehet, hogy az a tulajdonságod fogja meg, úgyhogy, sok sikert. És legyél magabiztos. Ne bízd el magad, csak legyél magabiztos.

2010. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!