Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek az első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek az első randira úgy,hogy nem adja meg a telefonszámát az illető,állandóan privát számon hív?

Figyelt kérdés
tegnap 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem.
tegnap 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem, de ezt hogy kell elképzelni elkérte a számod és rejtetten hívott fel? Vagy elkérted volna a számát es nem mondta meg? Ha az utóbbi, akkor 100% hogy nem lehet akármilyen jó pasi
tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Véletlen is lehet. Miért nem kérdezel rá? Szolgáltatót váltottam. Nem írta ki a számomat senkinek. Lusta vagyok. Kb. 1 hónap múlva mentem az ügyfélszolgálatra.
tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mennék el! Mindegy hova beszéled meg, ha ott vagy akkor azé' csak rákérdezel, hogy helló merre vagy, illetve ha közbejön valami ami miatt késel (Bp-n bármikor előfordulhat) akkor nem tudtok beszélni.

Aki ennyire rejtőzködik az vagy nem bízik benned, vagy foglalt. Döntsd el, hogy ez a két opció belefér-e neked vagy sem.

tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmikepp. Biztos,h bunozo es rossz szandeka van.
tegnap 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jezusom nem.

Vagy van valakije es nem akarja hogy zaklasd, vagy bunozo. De aki ilyet tesz az meg is fog alazni mar az elso randin is. Keszulj fel.

tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem
ma 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!