Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki menne el egy randira,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki menne el egy randira,ha a pasi csak privát számon hív mindig?

Figyelt kérdés
szept. 12. 11:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Én nem.
szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg nem egyedülálló az illető.


Így én nem mennék el ezért sem, és azért sem, mert valamit takargatni akar.

szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Az hogy privát számon hív nem jelent semmit.

Ha nem is adja meg neked a számát, az már fura.

szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Férjem 2 éve privát számról hív. még nem váltam el.


Ő pl tarifacsomagot váltott és valahogy elcseszte neki a szolgáltató. Ő meg cseszik utánajárni, nem zavarja. 2x volt benn, azalatt nem tudták elitézni így így maradt.


Szóval én nem akadnék ki. FELTÉVE! ha én is tudom az ő telefonszámát és ha úgy van, én is tudom hívni.

szept. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ahogy a 3as írja. Ha te nem is tudod a számát az már nyugtalanító. Ha tudod de neki az a szokása, hogy privát számon hív az nem baj.
szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Én is a 3-masra szavazok. Ha tudod a számát, akkor oké. Én ilyenkor felírtam és kitűztem a hűtőre, hogy a többiek tudják, ha baj lenne.
szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Aki nem cserél kölcsönösen számot randi előtt, illetve nem lehet délután 5 után és hétvégeken elérni, az azonnal offos.

Családos,vagy kapcsolata van. Saját, szomorú tapasztalat ilyen "korrekt" férfiakkal.

szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen biztos, hogy nem mennék m
szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Ha tudsz róla minden mást. Név, lakcím stb, akkor mindegy milyen számról hív. Lehet céges telefon és ezért privát.
szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

9.

Akkor van másik telefonja.

A privát szamról hívók sumakolnak.

szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!