Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy tanárom megadta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy tanárom megadta a privát számát, az jelent valamit?

Figyelt kérdés

Egyetemen tartott a tavaszi félévben előadást.


Idősebb nálam (45). De megtetszett, pedig nem vagyok ez a könnyen szerelmesedős, pasikat leső típus, igazából kifejezetten nehéz felkelteni a figyelmemet. Kis utánajárással kiderítettem, hogy se komoly kapcsolat, se feleség nincsen (vannak közös ismerőseink). Gondoltam kell valami kiindulópont, hogy beszéljek vele, itt jött az, hogy láttam, az ő cége is felvesz gyakornokokat az egyetemtől. Megkerestem ezután, hogy ennek mi a menete, tudna-e segíteni és először lerázott, hogy nem ő foglalkozik ezzel és írjak e-mailt a titkárnőjének vagy az egyetemi koordinátornak, aztán visszaszaladt már a folyosón, hogy mondjam már el még egyszer, hogy mit szeretnék, mert a jövő hétre utánanéz akkor. Azt hittem, hogy úgyis elfelejti, de nagy meglepetésemre óra után még ő jött oda, hogy akkor így, meg amúgy kell jelentkezni és hogy vár szeretettel. Aztán még aznap bejelölt Facebookon ismerősnek, gondoltam majd biztos ír, de semmi. Annyira nyalizósnak meg nem akartam tűnni, hogy még ott is a gyakornoki munka után érdeklődöm, szóval ennyiben hagytam, utána már az óráján sem voltam a maradék időben.

2 hete viszont nála vizsgáztam. Már a vizsgán is elég közvetlen volt, utána pedig cigiztem a parkolóban, ő pont jött kifele és odajött beszélgetni. Kérdezte, hogy végül jelentkeztem-e gyakornoknak, mondtam, hogy igen, de csak augusztusban megyek majd. Erre adott egy névjegykártyát és felírta a privát számát is, hogyha bármi kérdésem vagy problémám van, azon is kereshetem nyugodtan, mert azon mindig elérhető. A barátnőim szerint azt akarja, hogy írjak neki vagy keressem, de nem tudom... Amelyik barátnőm ismeri, ő azt mondta, hogy ez nála ilyen esetben már a 110%-os kezdeményezés, meg hogy azt csak nem várhatom el, hogy nyíltan randira hívna, mikor 1. a lánya is lehetnék, 2. tanár-diák kapcsolat van közöttünk, 3. a cégénél leszek gyakornok és én sem nagyon közeledtem felé "úgy", hogy gondolhatna bármire... Meg hogy ne gondoljam, hogy minden neki dolgozónak és jött-ment gyakornoknak csak úgy megadja a privát telefonszámát is.


Szerintetek?

Egyáltalán elvárható részéről, hogy én, mint nő/lány kezdeményezzek?

Mit kellene írnom neki? Azért gondoltam, hogy inkább írnék, mert ha nem is ér rá, később válaszolhat, de elég elfoglalt és nem tudom, éppen mikor nem zavarnám, meg hülyeségeket se akarok összevissza beszélni.


2022. júl. 14. 02:17
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

UNDORÍTÓ, hogy ezek a féreg felsőoktatási tanárok szopásért adják a jegyeket.

Pont ezért nem tudom becsülni a diplomás nőket.

2022. júl. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ki szopott itt, ne haragudj?

Mert hogy mi a csókig se jutottunk még, az is biztos.

Ne legyél ennyire kis komplexusos nyomi, nem tesz jót. :)

2022. júl. 14. 07:51
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Kérdezted jelent-e valamit az első válaszadónak ezt jelenti. Egyébként, hogy kit pippantasz le kit nem, felőlem egy vén csontot is lecidázhatsz! :) Kutyát nemérdekli!
2022. júl. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
1# Nem mindenki diplomájához tapad ondó. Amúgy érettségi megvan? Oda kell a szövegértés...
2022. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
#1: Kitalálom. Nincs diplomád, van helyette kisebbségi komplexusod és nem állnak veled szóba a nők.
2022. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!