Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez szerintetek nagyon gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek nagyon gáz, vagy nem?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Van egy lány, akivel nem rég ismerkedtünk meg, és bejövünk egymásnak.(Legalábbis ő nekem nagyon.és remélem én is neki ^^)

A csaj 14 éves, de lazán kinéz 17-nek, és nagyon érett, nem csak külsőleg, hanem lelkileg is. Én el sem hittem hogy annyi, akkor nem kételkedtem már, mikor ideadta a diákigazolványát.

A probléba az, hogy én 15-nél többnek nem nézek ki, ő viszont mind már mondtam, alsó hangon 17-nek néz ki.

Ha talán összejönnénk, szerintetek ez nem lenne gáz, hogy idősebbnek néz ki mint én(közben pedig fiatalabb)?

Szerintetek neki cink lenne?


15/F


2010. nov. 29. 17:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy a lány ex pasija 17 éves volt, aki régebben tetszet neki, az meg 19. :(
2010. nov. 29. 17:55
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Vágj bele. Amúgy is kit érdekel mit mond más?
2010. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszii.

Hát, kis városban élünk, és félő, h mi lennénk a fő téma.

-.-"

de igazából attól félek, hogy neki lenne sz*r

2010. nov. 29. 17:57
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Istenem ekkora egy gyökeret, mint te...(a kérdező) ha ekkora tahó vagy, akkor inkább fel se tegyél ilyen kérdést..
2010. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért is? Fejtsd ki ha lehet.
2010. nov. 29. 18:09
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon hogy mas mit mond. Beszelni fognak, az lehet, de tudod, minden csoda 3 napig tart. Ne foglalkozz mas velemenyevel.... Ha szeretitek egymast rajta... A mai vilagban semmi sem furi. Ha a 40-50eves starok megtehetik h 20 eves bombacsajuk van akkor neked is jar ennyi!!

Sok sikert!!!

17/L

2010. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

:)

köszönöm.

2010. nov. 29. 18:36
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem sem ciki neki..az én barátnőm is idősebbnek néz ki min amennyi éves de nem ciki neki..és amúgy is kit érdekel?? szeretem ő is szeret ez a lényeg hajrá ne foglalkozz mások véleményével..
2010. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy ki hány éves vagy mennyinek néz ki, ha tetszetek egymásnak. Elég értelmetlen dolgon forog az agyad, és a végén e miatt az idióta gondolat miatt fogod elbukni, aztán bánkódhatsz! Döntse el a lány, hogy ez zavarja-e őt, ne te!
2010. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem fogsz neki tetszeni. ismerem a fajtáját:)
2010. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!