Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lehet egy lánynál újra próbálkozni 4 év után?

Figyelt kérdés

Még 2020-ban randizgattunk, abban maradtunk hogy részéről nem aktív, laza barátságot tud felajánlani. A következő 3 évben max egyszer egyszer beszéltünk, nekem is volt valakim, neki is - viszont az elmult 1 évben az élet összesodort minket egy közös hobbiban, és kicsit többet is irogatunk.

Időnként eltolok egyegy udvarlást, bókot. Kivülről nézve biztosan érzi, hogy nem közömbös, de el sem utasítja ezeket, de kicsit úgy tűnik, mintha nem akarná őket olvasni.

Szerintetek érdemes lehetne ismét próbálkozni nála? Mit mondjak neki?


ma 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, mert vele nem működött, azóta meg barátzónában vagy. Az ilyenekre felesleges időt és energiát pazarolni.
ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom a leírtak alapján,ő nem nyitott erre. Csak haverként tekint rád.
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer nem bókolt neked vissza, akkor szerintem ez néha eséllyel egy újabb elutasítás lenne. Viszont így ha te többet érzel, nem hiszem jót tesz neked ha vele beszélsz
ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha változott volna a helyzet nála, akkor már tudnál róla.
ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Közös hobbink a tánc lett.

Volt hogy rátette a kezét a combomra, énis vissza-rá tettem, nem ellenkezett. Pár másodpercig tarthatott.

Meg többször közel jött.

ma 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell a legapróbb dolgokba is beleképzelni többet.
ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!