Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jó? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már itam egyszer egyet de MC Lord itt van ujra :D Ya... ahha......Telnek mulnak az órák a napok a hónapok az évek és én még mindig ya érted élek nélküled egy senki vagyok ezt kérlek értsd meg és nem tom ellégszer mondani, szeretlek .mikor rámnézel bennem egy világ omlik össze mer nicns semmi oan dolog ami minket összekötne. tudom nem bírsz engem de azér lettem ilyen mert belédszerettem.erröl nem tehetek rád néztem: hmm ez egy jó csaj. ezt éreztem. aztán mikor jobban megismertelek yeyy rájöttem hogy szeretleeeek!


Refr.

Érted kész lennék bármit megtenni mikor látlak a szivem elkezd zakatolni 2x



nah mien?


2010. nov. 29. 14:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

yo yo yo yo ya yeah, tudom ya-ya-ya-ya tul sok a yeah de bébi ye én yo nagyon kemény gengszta nigga madafaka vok yeah... yeaaah... refr: nyomom a sablon szöveget a téma az ,,,ya...hogy... bébi szeretnélek....csúsztatni..ya...ya...yeeeaaaaaaaaaaaaaaa....



ennyi vagy!

2010. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem pont ezt kérdeztem te köcsög utálom az ilyen faszmarkolókat mint te
2011. jan. 11. 12:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!