Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a barátnőid mindig meghízna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőid mindig meghíznak melletted (+10-20 kg) az azt jelenti boldogok vagy boldogtalanok melletted?

Figyelt kérdés
ma 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
10-20 kiló az rengeteg. Szerintem azt jelenti, hogy nem tisztel meg azzal, hogy "karbantartja" magát. Mindenkinek van egy ideálja, az lehet vékony és dundi is, de általában aszerint választunk és +20 kiló már nagyon is zavaró változás lehet a párunknál.
ma 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Leginkább csak azt jelenti, hogy még van pénzetek enni. Nem lesz ez mindig így, akkor majd jön a fogyás.
ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1


Én is gondoltam erre, hogy nem tart elég jó pasinak így úgy gondolja ennek így is jó leszek.

ma 11:22
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Én az igénytelenség jelének tartom.

Vagyis olyanokat vonzol be, akik ha megszereztek, azt képzelik, bárhogy viselkedhetnek, bárhogyan nézhetnek ki.

ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg annyit jelent,hogy alapból hízékonyak és sokat jártok kajálni. Vagy amúgy egészségesen éltek és te jársz valamit sportolni? Vagy csak szerencsés vagy és nem hízol?

Mármint nem rosszból,nyilván mindenki a saját tetteiért felel,de nekem pl a párom mellett rohadt nehéz diétázni (hizekony vagyok,de nem pakolok magamra 10-20kilokat). Én járok edzeni és probalnek figyelni a kajara is,de ő rá sem néz azokra az ételekre,amiket én eszek. És nehéz,mert nyilván én is szeretem a hasam. Ezért ha azt mondja menjünk kajálni,akkor megyünk kajálni. Míg egyedül voltam,sokkal nagyobb onfegyelmet tudtam tanúsítani,mert nem volt húzóerő a "rossz" irány felé. És elég nehéz megtalálni az egyensúlyt,hogy ne legyek egyik véglet sem. A nem megyek senkivel kajálni,mert dietazom sem egészséges és a mindenkivel mindent osszezabalok sem. És amíg a párom azt mondja ,hogy ugyan már ez nem számít és így is jól nézel ki,nem könnyű mégis nemet mondani a szarabb de finomabb kajákra. Könnyebb lenne,ha támogatna és nem így állna az én problémámhoz.

ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

A nők sokkal hajlamosabbak a hízásra. Aztán lehet, hogy te is olyan vagy, mint a férjem.

Addig nem hagyott békén, amíg nem ettem vele, de akkor is ezt csinálta, ha már ettem előtte.

A volt felesége is nagyon meghízott mellette.

Nekem kb 5 év után sikerült meghúznom ezzel kapcsolatban a határokat, mert már 30 kiló plusz volt rajtam. Akkor elmondtam neki, ha továbbra is rám erőlteti az evést, válni fogok. Nagy nehezen, de megértette.

Sok férfi nem bírja felfogni, hogy az étel, amit megeszik, a nőre nem biztos, hogy ugyanolyan hatással lesz, mint rá.

ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
De az is előfordulhat, hogy stressz evő lesz valakiből, és ez a boldogtalanság jele. Nem hiába fogynak le diéta nélkül a nők, válás/szakítás után.
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Az pont az igénytelenség jele, ha valaki úgy gondolja, hogy miután folyamatosan eszik (és gondolom "ráerőltetik", hogy véletlenül se valami egészségesebb menüt, vagy kisebb adagot válasszon) annak 20 kiló felszedése után sem jut eszébe, hogy lehet sportolni, mozogni, futni stb.
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!