Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez tarthat örökké?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tarthat örökké?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja szakítottunk a párommal. Hozzáteszem valóban Ő életem szerelme, de kifejteni nem szeretném miért.

Próbál udvarolni egy férfi, beszélgettem is vele, kollégák vagyunk, kedves, udvarias. De egyszerűen nem megy. 30 év feletti vagyok, szóval volt már kapcsolatom, elvált vagyok... de úgy érzem kiégtem, vagy nem is tudom, hogy a ma mi a helyes szó erre. Tudom friss még a dolog. Konkrétan nem mondtuk ki hogy vége, de minden jel erre mutat. Szeretnék társat, boldog lenni, de nem tudom elképzelni magam más férfi oldalán.

Vajon ez egy kezelhető állapot? Annyira mélyen vagyok, hogy nyugtatón élek.



jún. 3. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
És ez még csak a jéghegy allja kérdező...lesz ez még rosszabb is. F
jún. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Egy hónap se telt el...nem is zártátok le normálisan.

Az meg hülyeség hogy életed szerelme csak ő lehet.

jún. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem zártuk le valóban. De eltelik egy hónap. Ha szeretne velem lenni, itt lenne én úgy gondolom. Vagy vannak esetek talán, mikor több idő után is egymásra találnak újra a párok? Eszem ágában nincs új kapcsolatot kezdenem, mert nem szeretnék hülyíteni senkit. És ha valakinek nem tudom át adni magam teljesen akár majd fél év múlva sem, akkor mi értelme egy új kapcsolatnak? Ezért kérdezem ez jelenthet vajon kiégést? Bizalmatlanságot, olyan iránt aki majd valóban megbecsűlne? Ez a jövő titka valóban. De ezalatt az egy hónap alatt úgy megzuhantam, hogy nem hiszem valaha is túl teszem magam...
jún. 3. 02:31
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

2es vagyok. Nem is mondtam hogy ugorj bele kapcsolatba. Sőt, 1 hónap semmi.

Lehet kiégés, de az ellen is lehet tenni!

Mindenen túl lehet jutni!

jún. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És hogy lehet életed szerelme egy olyan ember, aki nem szeret viszont? 🤣 emiatt a martirkodos, mantrazos hülyeség miatt el fogsz cseszni éveket egy olyan férfira, akit nem erdekelsz. Mert amíg azt kantalod magadban, hogy akkor is ő életed szerelme, ha szakított, ha rad sem néz, addig az életben NEM FOGSZ TUDNI TOVABBLEPNi.
jún. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
~másfél év átlagban. Fél-1 éven keresztül legalább tervezhetsz azzal, hogy szingli vagy. Próbáld ezt az időszakot is kiélni, megélni. Nyilván az elején így én nem gondolnám, hogy érdemes bármilyen ismerkedésbe bonyolódni. Inkább a barátok, család, hobbik...
jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Hát jópasik nem teremnek csak úgy. Nehéz is másikat találni. Sokan csak ezért húznak rossz kapcsolatokat is. Csodát ne is várj.
jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyod abba a nyugtatózást, akkor garantáltan mélyen is maradsz.
jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ido kell hozza,amig a lelked helyrejon. 1 ev pl. Akkor mar tokjol leszel. Kicsit baratkozz,ha ugy érzed sok,akkor lassits. Az ido rendbe teszi meglatod
jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!