Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hónapja költöztem el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja költöztem el a férjemtől. Rosszul bánt velem, boldogtalan voltam vele,társas magányban éltünk. Mennyi idő után nem "gáz" randizni?

Figyelt kérdés
Mikor nem "gáz" ha meglát a család, ismerősök mással? Nem mindenki tudja. Pár napja találkoztam, összejöttem valakivel. Pl nem akarom még hogy a gyerekek vagy a férjem meglásson vele. Pl a lakásban. Vagy ne foglalkozzak ilyennel?Nem mondtam még senkinek. Bár gondolom olyan is van akinek még fél év múlva is furcsa lenne vagy nem tudom. Nem tudom hogy a gyerekekkel mikor találkozzon. Bemutatni ráér még, tudom. Max annyit mondanék hogy a barátom vagy nem tudom. Kicsik még a gyerekek .Csak nem tudom hogy mikor nem gáz ha meglátják pl a gyerekek.. pl itt a lakásban. Amikor tudunk itt vagyunk, Párszor már elmentünk sétálni. Általában az apja hozza,viszi el a gyerekeket mert van kocsija, váltva vigyázunk rájuk.
2022. jún. 8. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

tedd amit tenned kell , ha olyan szerencsés helyzetben van , hogy máris találtál valakit akivel úgy érzed szeretnél számolni , akkor mindenképpen lépd meg. Ha úgy érzed persze hogy ténylegesen lezártad magadban az előző kapcsolatot , és el tudtad egyengetni magadban az érzéseket.

Szerintem ebben nincs semmi gáz. Nem tartozol senkinek semmivel , csak magadnak hogy boldog legyél.

Igen , van aki fél év alatt se teszi túl az előző kapcsolatán , és rá se bír nézni senkire mint pl én , örülnék ha találnék valakit aki ki tudott zökkenteni ebből a fos érzésből.

2022. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Uggggyanmár, már másnap mehetsz vele bárhová,ez már nem az a világ ahol rossz szemmel nézik.


Az emberek úgy cserélik a párjukat mint én az alsó nadrágom.

2022. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Ki a francot érdekel, hogy ki mit gondol?


Most mit akarsz? Hogy az ismerősök és család legyen boldog , vagy te?


Te csak kínlódsz, nekik meg bazira mindegy.


Nincs mire várnod, ugyanannyi esélyed van normális társat találni ha vársz még 6 hónapot vagy 1 évet.

2022. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

szerintem miután benyújtottad a válópert. A randipartneredre való tekintettel így lenne korrekt


a gyerekeid miatt ne aggódj, egyszerűen olyan helyen randizz, ahol ők biztosan nem lesznek

2022. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mutatkozz vele nyíltan, akár holnap is. A gyerekeknek akkor mutasd be, amikor éppen alkalom adódik. Jól gondold meg a további kapcsolatod, nehogy ismét csalódj Te is és a gyerekek is. Minden jót!
2022. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Én azt mondom, hogy a gyerekekre legyél tekintettel. Ha frissen mentetek szét, ne sokkold őket egy új pasival azonnal. Főleg, hogy elég friss az új kapcsolat, nyilván az sem tuti, hogy együtt maradtok... Nekik akkor mutasd be, amikor már egészen biztos az új kapcsolatod.
2022. jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A válás utáni naptól nem gáz.
2022. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A lakásban való találkozáson gondolkodom inkább, főként. Hogy ha ott meglátnak vele.
2022. jún. 8. 10:09
 9/16 anonim ***** válasza:
De miért van ott amikor a gyerekek otthon vannak? Pár napja jöttetek össze. Lehet egy hét múlva már meg se lesz.
2022. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A férjem szokta idehozni őket általában,neki van kocsija
2022. jún. 8. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!