Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon gáz? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz? Vagy ne tulajdonítsak ekkora ügyet ennek a dolognak?

Figyelt kérdés
megismertem egy pasit myvip randin már 3 hónapja.annyira megnyíltunk egymás előtt h elég rendesen egymásba szerettünk.azt mondta nagyon szép vagyok,de nem a külsőm fogta meg hanem az,ahogy el lehet velem beszélgetni,megbízhat bennem,és én is benne.teljes köztünk az összhang.most hétvégén lesz az első személyes találkozásunk.annyira várjuk már mindketten,hogy ő mondta is h amint meglát kapásból megcsókol és el sem enged mert nagyon szeret.ez mind szép és jó,de.....van egy súlyos szépséghibám.elég rosszak a fogaim.és ezt ő nem tudja.és nekem semmi önbizalmam nincsen ez miatt.ez állandóan feszélyez.szerintetek ez nagyon gáz?ő mindíg azt írja nekem h nem a külsőm fogta meg,és nincs olyan dolog ami miatt megváltoznának az érzései irántam.szerintetek a rossz fogaim miatt előfordulhat h mégsem fogok neki kelleni?vagy ne tulajdonítsan ennek akkora feneket,kérlek segítsetek.normális válaszokat kérek.köszönöm szépen.
2010. nov. 28. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A myvip randi szavak elolvasása után egyértelművé vált, hogy igen; gáz.
2010. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz rossz fogak alatt, és mennyire rosszak? vagy hogyan kell elképzelni?
2010. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki
2010. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég gáz. Sokszor voltam ilyen helyzetben és mikor megláttam hogy az illetőnek rossz a foga, nemérdekelt mennyire zúgtam bele neten keresztül, dobtam, hogy a lába sem érte a földet...

De figyu, miért nem mész el fogorvoshoz és csináltatod meg. Lenne önbizalmad is!

Nálam a fog a legfontosabb a másik félben a mosolya.

Ne haragudj de egy rohadt fogúval nem állnék le.

Bocsi hogy ezt írom, de ez az igazság!

30/L

2010. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
sya!pár hete velem is volt ilyen helyzet,egy sráccal 2 hónapig dumáltunk!nekem nem a fogaimmal voltak bajok,hanem hogy duci vok és emiatt voltak kételkedéseim,mi lesz ha elfut?mi lesz ha leszól,mi lesz ha nem tetszek neki? pedig mondta hogy imád,szeret mindenestül!!!Nagyon nehezen tudtam magam rászánni hogy kimondjam neki hogy milyen is vok,hogy ne egy olyan személyt képzeljen el ami nem is olyan mint én,látott rólam képet,de inkább arcosokat..mondta hogy bízzam rá majd ő eldönti hogy ne mondjam meg helyette hogy úgysem tetszek neki,annyira féltem a találkozástól még így is,és képzeld minden rendben volt,nem futott el,nem nézett le,nem szólt be,és mondta hogy megőrítem stb...szóval szerintem mond el neki hogy nem vagy megelégedve a fogaiddal de szeretnél őszinte lenni,és ha emiatt nem kelessz neki akkor nem voltak valósak az érzései és a szavai amiket mondott neked!!!lehet hogy értékelni fogja h őszinte voltál hozzá nem titkoltad el,és így legalább a reakció enm ér titeket váratlanul!!ha meg mégsem tetszene neki akkor meg nem szeret igazán,és akkor találsz majd olyan valakit aki elfogad olyannak amilyen vagy!!!!amúgy meg ki tudja lehet neki is van valami szépséghibája!!amúgy a srácnak akivel találkoztam ki volt verve az egyik foga állítása szerint legalábbis!!bunyó volt,amit nemértettem az hogy ez egy párperces dolog lett volna megcsináltatnia,de engem nem zavart önfeledten töltöttem el vele egy csodálatos hétvégét!!remélem minden sikerülni fog veletek,és szerintem mond el neki a félelmedet,meg fogsz könyebülni!!sya!20/L
2010. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenki válaszát,főleg az utolsóét.egy kis lelket öntöttél belém.:)))beszéln fogok vele,még mielőtt találkoznánk.és akkor legalább el tudja dönteni h akar e így is látni és megismerni.
2010. nov. 28. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!