Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Oszt társam a csaj, el akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oszt társam a csaj, el akarom hívni, csak nemtudom van-e értelme a dolognak:/ help plz (tov. Lent) valaki tud segiteni? Ha igen írj, ty

Figyelt kérdés
Hi! Van egy lány az osztályomban(9.oszt)akit 3éve ismerek, és azóta tetszik,csak a szomszéd faluban lakik, és nemtudom hogy hogyan hívjam el,illetve hova(ide, avagy oda?) Vagy lenne e értelme?És hova hívjam? Szerintem én is bejövök neki(nem egoista szinten) csak a találkozásokat nemtudom hogylehetne megoldani. Vki tudna adni vmi tippet? Előre is köszi!(15f 15l)
2010. szept. 13. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha nem lépsz semmit bánni fogod egész életedbe
2010. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Írj neki sms-t:

Szia. Holnap ráérsz? Elmehetnénk valahova. Volna kedved?


Aztán sétáltok egyet, beszélgettek, meghívod egy sütire, vagy kólára, mind1. Majd a végén jól lesmárolod :)

2010. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat,többet is várok:)
2010. szept. 13. 15:25
 4/11 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:

utólsónak teljesen igaza van :D

igy voltam én is volt bnömmel:D

Amugy nagyon könnyü:D én ha meglenne a száma akkor küldenék 1 sms-t ahogy elözö válaszoló mondta....vagy akár suliba elhivnám ,h szeretnék kérdezni töle vmit :D és mondanám,h nics-e kedve eljönni velem suli után valamerre:D (persze pénz legyen nálad italra,vagy sütire:D)

2010. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 komasa ***** válasza:
Ha az osztályodban van, akkor beszélgess vele, éreztesd vele, hogy érdekel és nemes egyszerűséggel ha személyesen nem megy, akkor sms-ben hívd el sétálni, vagy valahova... Az előző válaszadó jó tanácsot adott!! Kitartás!!
2010. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,várok még véleményeket :)
2010. szept. 13. 15:44
 7/11 A kérdező kommentje:
és a tali hogy legyen ha összejön?mondjam neki h jöjjön be busszal és majd este elkisérem az állomásra vagy hogy?
2010. szept. 13. 15:45
 8/11 anonim ***** válasza:
hát azt is lehet, végülis
2010. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
vagy mit?:) érzem, hogy mást is gondoltál:) többiek is segíthetnek :)
2010. szept. 13. 16:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem például rockfesztiválra hívott el egy fiú, és igazából 50km-re lakik tőlem (elég sok), bementem busszal, megvárt a buszmegállóban, aztán másnap estefelé kikísért a buszhoz, és azzal hazamentem. Ennyi.:)

Amúgy szerintem személyesen sokkal jobb lenne elhívni, én ezt lány szemmel így gondolom, mert látod a reakcióját. Ne legyél túl rámenős! Ha van lehetőséged vidd el pizzázni, vagy moziba. Ja és még valami, elsőnek NE smárold le, elég ha egy puszit adsz az arcára, ezzel felkelted az érdeklődését!

Sok sikert! :) (16L)

2010. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!