Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme a dolognak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a dolognak?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki disco-bol mindig hazavitt a barátnöimmel együtt.Mikor vitt hazafelé mindig nagyon jokat beszélgettünk.Nagyon megtetszedt nekem.Majd kiderült rola hogy van felesége de nem élnek együtt 1 éve. 1,5 honapot éltek együtt,de 7 évig udvarolt hozzá.Néhány napja elvitt vacsizni,biliárdozni,de persze tásaságban voltunk.Aztán másnap még este telon nagyon jot dumcsiztunk de azota egyszer sem hivott.Lehet csak nekem volt olyan jo a beszélgetés,neki annyira nem.Lehet nem akar tölem semmit,csak egy kis játék vagyok , voltam neki.szerintetek mi lehet a dolog hátterében???ja,és meg hivott a keresztlánya születésnapjára,ahol gondolom elég sok rokona ott lenne.de ha vissza szeretne menni a feleségéhez akkor félre állok - ez természetes.
2010. nov. 24. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igazából a dolog nagyban függ a te korodtól. Sok kis 15éves írja, hogy belezúg házas férfiakba...az tuti nem komoly, csak hülyít. De ha felnőtt nő vagy, és a pasi amúgy sem él már a feleségével, akkor nem hiszem, hogy oka lenne csak úgy "unalmába" ide-oda hívni téged. Különben meg te kell érezd a viselkedéséből:)
2010. nov. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit furcsa, hogy 7 év után csak másfél hónapot bírtak ki és az érdekes, hogy egy éve nem váltak el. De nem ismerem a részleteket.

Én nemrég szakítottam, még papíron nem váltunk el, de bármire rá lehet kérdezni a feleségemnél. Tehát nem tilosban járok és bár már nem szeretem, nem akarom újra kezdeni vele, tisztelem és kedvelem, mint barátot.

Remélem tudtam segíteni!

2010. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a komikat4 Amugy 20 éves vagyok, a pasi pedig 23.Az nekem is fura de ugye messzirol jött embernek bármit lehe tmondani.
2010. nov. 24. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!