Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktattátok le esti...

Hogyan szoktattátok le esti cicizésről babátokat, amikor már szinte teljesen elapadt a melletek, és nem volt értelme az egész dolognak:?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim 7-9 hónaposan maguktól szoktak le.
2011. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És utána tápszert adtál nekik, vagy hogy csináltad?
2011. jan. 20. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám sajnos még csak 6 hetes volt. Kapott tápszert, de mivel cicifüggő volt, utána hagytam, had cumizzon. Egy idő után nem kérte. Azért nem előtte szopizott, mert akkor nem fogadta el a tápszert, és éhesen üvöltött.
2011. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát az enyém sokáig szopott, de érdemben csak kb 18 hóig volt tejem, utána kezdett elapadni, de még kb 2 éves koráig megmaradt az alvás előtti cici. a végén mondtam neki, hogy anya egyik cicije bibis, csak a másik van, aztán az is bibis lett, valamint szinte már egy csöpp se volt benne. úh kicsit bekapta, de ő is látta, hogy értelmetlen már. de persze ehhez kellett az hogy ilyen idős legyen, kisebb korban nem tudom, hogy lehet.
2011. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mennyire volt kevés a tejem, mert sosem méregettem.

Kb. 9-10 hónapos kora körül csinálta azt esténként, hogy kettőt szívott, utána forgolódott, meg közben is járt keze-lába.

Ja, akkor már 2,5 hónapja nem hízott, így pár napja szopi után kapott tápszert is és mivel azt elfogadta, a szoptatás meg már egy kínszenvedés volt, így azt mondtam, elég volt és egyik napról a másikra leszoktunk róla.

Egyáltalán nem viselte meg, mert ugyanúgy összebújtunk minden reggel és este, amíg a tápszert itta.

2011. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!