Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez örökre így marad? Egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez örökre így marad? Egyedül leszek? 21/F

Figyelt kérdés

Végülis már kezdem megszokni... Az elmúlt hónapokban szám szerint 3 lánnyal is kavartam de az első lépéseken nem tudok túljutni. Az egyik a randit mondta le, a másik úgy mond el sem fogadta, így a harmadiknál már meg sem próbáltam. Március környékén amikor szintén befürödtem egy lánynál, akkor megfogadtam, hogy soha többet nem kezdeményezek egy lánynál sem. Még most megpróbáltam.... És furcsa mert a 3 lányból 2nél nem én kezdeményeztem. De mos már tényleg feladom. Én sztem megtettem mindent. Ötödik évet kezdem magányosan. Néha még egy halvány emlékként feldereng, hogy milyen is volt amikor barátnőm volt de már el sem tudom képzelni, azt, hogy nekem még valaha is lehet. Pedig sztem semmi gond nincs velem sem külsőleg, sem belsőleg. A család is csak ezzel nyaggatt, hogy mikor hozok már haza egy kislányt.....


Köszi, hogy elolvastad.


2010. nov. 27. 11:17
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Én lennék kezdeményezőbb de félek az elutasítástól. Jobban, mint bármitől... :S:S:S:S
2010. nov. 27. 15:06
 32/42 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést.... -.-
2010. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
De ha nem próbálkozol örök szingli maradsz, télleg.Inkább ettől félj jobban.Nekem pl amiket leírtál tök megfelel..Szerintem nem vagyok evvel egyedül, úgyhogy nehogymár féljél.:)
2010. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De a rossz beidegződések és az utóbbi időben a rossz tapasztalatok miatt sajnos már nem merek. Most is kezdeményeztem tel szám csere, msn stb és semmi. És most a héten egy buliban látom hogy egy másik sráccal csókolózik......
2010. nov. 27. 17:02
 35/42 anonim ***** válasza:
2010. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld átfordítani a gondolkozásod keretét: ha nem jön össze a csajjal, akkor ő nem volt neked való. Jó, hogy hamar kiderült. Soha ne úgy gondolj a csajra, hogy Ő kell neked és meg akarod szerezni, hanem úgy gondolkozz, hogy esélyt adsz neki, hogy megismerjen. Te vagy a főnyeremény a csajnak és nem fordítva.

A másik dolog: ha nem jön össze a dolog a csajokkal, akkor valamit rosszul csinálsz. Elemezd ki magad, gondold végig, hogy mi vezetett onnan, hogy megadta a lány a számát, oda, hogy nem jött össze a randi. Valaminek közösnek kell lennie minden esetben. Pl nem voltál elég határozott, átengedted az irányítást a lánynak. Túlságosan megy nyíltál túl korán és olyan dolgokat árultál el magadról, amik gyengeséget sugallnak. stb stb.

Ha valami nem sikerül, akkor máshogy kell csinálni.

Ne kudarcként tekints a visszautasításra, hanem egy tanulási folyamat lépcsőit lásd benne!

2010. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
18:59 A két videó mindent elmond.
2010. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek már kb. 5 éve nem volt szerelmem. 21 éves fiú vagyok és nincs egy lány sem, aki szeretne engem és ez nagyon rossz érzés.

Sajnos akár hány lánynál próbálkoztam mind elutasított vagy még válaszra sem méltatott. Ez van. Az élet igazságtalan, van akinek boldogság a jutalma, míg mások csak szenvednek állandóan. Bár igaz, hogy én nem vagyok valami jóképű, se magas. A mai lányoknak csak a külső számít vagy, hogy gazdag légy. Most már elhiszem.

2010. dec. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

mi történt azóta?

remélem lett barátnőd! :) :P


14l

2012. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi az érdeklődésed. Főleg egy ilyen régi kérdésnél. :) Szerencsére van már barátnőm több, mint 9 hónapja :)

2012. jan. 23. 01:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!