Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökre egyedül maradok? Böv Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül maradok? Böv Lent

Figyelt kérdés
Szóval mostanában gyakran felmerül bennem ez a kérdés és muszáj volt kiadnom magamból.Szóval 19 evés fiú vagyok,magamat egy komoly, érett embernek tartom, mindenki úgy ismer mint egy jókedvű, humoros, bulizós pasit, de nagyon kevesen ismerik a valódi,búskomor oldalamat.Egyfelől már eljátszottak a bizalmam és úgy érzem mar nem tudok szeretni(mer csúnyán elbántak velem), másfelől pedig annyira szeretném ha lenne vki akit szerethetnék és ö is viszont szeretne.Az önbizalmam sajnos szinte teljesen megsemmisült, gondot okoz egy lány leszólítása is.Ami a külsőt illeti, szerintem rendben van,bár teljesen tisztában vagyok vele h nem csak a külső számít.
2011. márc. 11. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hűűűű...

Sajnos nem tudom hasznos válasszal szolgálni, de ha ez valamit is segít akkor veled egykorú lány vagyok és kajakra ugyanez van velem...és már én lassan kezdek belenyugodni.

Remélem, hogy azért örökre nem maradunk egyedül:)

2011. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nem maradsz örökre egyedül az a lényeg hogy teljesne kétségbe vagy esve hogy ide írtál.. :)

az a lényeg hogy ne görcsölj rá erre a barátnő keresésre :) majd jön magától :) olyan kiszámíthatatlan pillanatban hogy te sem hinnéd el :D

egy szép,okos,aranyos csajszi biztos sikerül :) CSAK NE GÖRCSÖLJ RÁ! :D BULIZZ ÉS LÉGY BOLDOG SZINGLIN! :D

2011. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, szinte biztos, hogy nem maradsz egyedül. olyankor üt be a szerelem, amikor nem is számítasz rá, sőt lemondasz róla.:))
2011. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

jaj 83%os vagyok nem lett túl magyar a mondat :)

( kevesebb az alényeget képzelj oda :P)

2011. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem is detto ez van, csak én lány vagyok, de már kezdem azt hinni, hogy nem az vagyok akit látok a tükörbe.:O

20/L

2011. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedves mindenki, de a valóság nem ilyen rózsaszín. Nem voltam népszerű fiatalabban sem, s még most is a barát-zónába esem állandóan. 34 évesen 10 évet töltöttem egyedül....eddig....

34 FFI

2011. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy az utolsó írja,az élet nem ilyen rózsayzín, eddig nekem is csak a legyünk barátok kategóriát sikerült elérnem. Na de hátha egyszer összejön:)
2011. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés bennem is gyakran felmerül,és ilyenkor jönnek a depressziós korszakok,pedig engem is nagyrészt mosolyogva látnak az emberek. És nekem is folyton azt mondogatják,h majd jönni fog,amikor nem is számítasz rá. De nem tudom meddig kell még várnom,én is társas lény vagyok,nem bírom ezt sokáig...:( De Ámen,úgy legyen,h majd jön az a valaki....

L/19

2011. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Na igen a nagy kérdés.

Biztos lesz valaki, de az más kérdés,hogy az igazi-e.

Ha tényleg létezik nagy Ő persze, de ez úgy is kiderül.

Én se találtam eddíg ilyet ,csak én Férfi formában keresem ;)

19N


Amúgy egy kérdésem lenne te nem érzed magad full padlón attól, mert megjátszod magad a külvilágnak, mert elnyomod az érzéseid és csak itt anonymba adod ki?

Régebben én is ezt csináltam, próbáltam fent tartani egy képet ,de nem tudtam, mert belülről úgy éreztem magam,mint valami hülye, mert nem mertem önmagam lenni!

Tény vannak dolgok amiket meg kell tartani magadnak,de azért rengeteg dologba beleroppanhatsz és ,ha jól veszem ki veled ez történt. Szerintem érdemes lenne kicsit elgondolkodni ezen.


Jobbulást :) Pusz

2011. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

En mar probalkozni se merek mer az onbizalmamnak annyi,pedig tudom h mashogy nemlehet:(


22:23-hat igazsag szerint en nem jatszom meg magam, inkabb ugy mondanam h a valodi énemet nagyon kevesen,söt szerintem igazan senki sem ismeri.Szoval ez egy nagyon hosszu es bonyolult tortenet,amibe mas is belejatszott,ebbe most nem szeretnék belemenni,

amugy a büdös életbe senki nem gondolná rolam h ien problemaim vannak, ez is azt mutatja h senki sem ismer igazan...

2011. márc. 13. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!