Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökre egyedül maradok? Böv Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül maradok? Böv Lent

Figyelt kérdés
Szóval mostanában gyakran felmerül bennem ez a kérdés és muszáj volt kiadnom magamból.Szóval 19 evés fiú vagyok,magamat egy komoly, érett embernek tartom, mindenki úgy ismer mint egy jókedvű, humoros, bulizós pasit, de nagyon kevesen ismerik a valódi,búskomor oldalamat.Egyfelől már eljátszottak a bizalmam és úgy érzem mar nem tudok szeretni(mer csúnyán elbántak velem), másfelől pedig annyira szeretném ha lenne vki akit szerethetnék és ö is viszont szeretne.Az önbizalmam sajnos szinte teljesen megsemmisült, gondot okoz egy lány leszólítása is.Ami a külsőt illeti, szerintem rendben van,bár teljesen tisztában vagyok vele h nem csak a külső számít.
2011. márc. 11. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

22:23-as vagyok!


Kedves kérdező,

Miért nem ismer senki? Miért nem gondolnák,hogy ilyen problémáid vannak? Mert nem ismernek, szerintem valami miatt nem mersz mások előtt megnyílni, ez sok minden miatt lehet, bár én arra a csúnya elbánásra tippelek.


Én szégyeltem a családi körülményeimet általános iskolában össz-visz egy lányt mertem áthívni magamhoz, mert az anyuink régi ismerősök és hasonló körülmények között élünk. ( iszákos apa, külön szoba nuku stb), na ,de nem sajnáltatni akarom magam, hanem rávilagítani,hogy az ember társaslény és valakinek meg kell mutatni,hogy milyen vagy, középsuliban megismertem pár lányt valamelyik sokkalta jobb körülmények közt él és mai napig tök jó barátok vagyunk, felmertem magam vállalni és a körülményeim, a problémáim. Lettek igaz barátaim!

Szóval én azt tanácsolom, hogy próbálj tényleg önmagad lenni, lehet neked vannak igaz barátaid, akik segítenének, de mivel nem ismerik a problémád így nem tudnak segíteni.


Esetleg ,ha szeretnél beszélgetni valakivel, aki nem tudja ki vagy szívesen levelezek veled, hát,ha tudok segíteni :) Vagy csak megkönnyebbülsz tőle, ki tudja!

2011. márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

hello

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

en lennék a kerdezö

all meg az ajanlatod?elkerhetem az msned?

2011. márc. 14. 19:22
 13/15 A kérdező kommentje:
hopsz,rosszhelyre irtam:)
2011. márc. 14. 20:04
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező,hova valósi vagy?
2011. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hat ezt nem szivesen irnam ide ha gondolod irj privatot
2011. márc. 15. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!