Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez örökre így marad? Egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez örökre így marad? Egyedül leszek? 21/F

Figyelt kérdés

Végülis már kezdem megszokni... Az elmúlt hónapokban szám szerint 3 lánnyal is kavartam de az első lépéseken nem tudok túljutni. Az egyik a randit mondta le, a másik úgy mond el sem fogadta, így a harmadiknál már meg sem próbáltam. Március környékén amikor szintén befürödtem egy lánynál, akkor megfogadtam, hogy soha többet nem kezdeményezek egy lánynál sem. Még most megpróbáltam.... És furcsa mert a 3 lányból 2nél nem én kezdeményeztem. De mos már tényleg feladom. Én sztem megtettem mindent. Ötödik évet kezdem magányosan. Néha még egy halvány emlékként feldereng, hogy milyen is volt amikor barátnőm volt de már el sem tudom képzelni, azt, hogy nekem még valaha is lehet. Pedig sztem semmi gond nincs velem sem külsőleg, sem belsőleg. A család is csak ezzel nyaggatt, hogy mikor hozok már haza egy kislányt.....


Köszi, hogy elolvastad.


2010. nov. 27. 11:17
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Nah látod kérdező, ilyen csajjal(uccsó kommentelő) pl ne gyere össze. 1.: nem ért meg, 2.: buta :D


Utolsó kommentelő!: Nem irigy, csak fáj neki, "h még ő neki is összejött, neki meg még mindig nem". Ez egy természetes emberi reakció. Nem az fáj neki, hogy a másiknak jó, hanem az, hogy neki nem. Érted? :O Irigykedik persze, de ettől még nem lesz valaki irigy! Vmennyi irigység minden emberben van, mint ahogy pl: vmennyire minden ember Önző.

2010. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mert így tök értelmesnek meg igényesnek tűnsz..Meg még ha nem is nézel ki rosszul..Nem akarok senkit megbántani, de eléggé úgy tűnik, hogy akik csúnyák, vagy csúnyábbak mindig megtalálják a hozzájuk illőt.Aki meg nem alsó kategória örökké szenved..:)


Amúgy nekem se jön össze mostanába az ilyesmi..:) Nekem is elég rossz, de lesz ez még jobb is ( remélem ).:)

2010. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Tudod hány sikertelen randin estem túl, mire végre sikerült megtalálnom azt, aki a párom lett? 27. 27 kudarc, különböző okokból. Mégsem adtam fel, mert nem lehet. Ha az ember nem próbálkozik, sosem lesz párja, mert a nők nem fognak kezdeményezni helyette. Ha belesüllyedsz az önsajnálatba, akkor tovább csökkennek az esélyeid, mert a nők kiszagolják a depresszióst, és menekülnek tőle.

Ha az egyik nő nem jött össze, azonnal tovább kell lépni, jöhet a következő. Azt nem lehet, hogy minden egyes kudarcnál egyre kevésbé érdekel a dolog, mert minden nőnél a maximumot kell adnod, és úgy kell venned, hogy ő az igazi, ő lesz a barátnőd. De ha előre elhatározod, hogy nincs értelme még randit sem kérni, akkor nem fog sikerülni.

5 év alatt hány randid volt?

Nekem a 27 az 10 hónap alatt volt, ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem érdemes leragadni a kudarcoknál.

2010. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Irígy lennék? Nem hiszem. Félreértelmezed amit írok. Nem vagyok rá irígy, én igazából örülök, hogy van neki hisz az egyik legjobb barátom. De attól a tények tények maradnak. Ha már neki is van, aki ezen a téren nulla volt, akkor nekem miért nincs? ÉS azt, hogy csak magammal foglalkozom miből szürted le az végképp nem tudom. A másik válaszolónak: Pontosan tudom, hogy nem várhatom a sült galambot. Ezért is kezdeményeztem most több lánynál is. De sok értelme így sem volt.
2010. nov. 27. 11:58
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Pedig akkor is a külsőddel lehet vmi baj. Olyan lány nincs, aki egy számára vonzó pasinak ne tudna ellenállni, ahogy olyan sincs, aki egy számára csúnya pasival hajlandó lenne összejönni.
2010. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét 11:57-es kommentelő hozzászólását. Pontosan ezt írtam én is csak még azelőtt, hogy elolvastam volna amit írok. Hogy hány randim volt az elmúlt 4 évben? EGY!! És összesen ezidő alatt 5 lánynál kezdeményeztem. 5 kosár úgyhogy nem merek tovább kezdeményezni.
2010. nov. 27. 12:03
 17/42 anonim ***** válasza:
Én az első randiig is csak akkor jutok el, ha neten ismerkedek vkivel. Másodikra akkor se kerül sor, mert meglátják, milyen ronda vok élőben. Sztem próbáld ki a netes ismerkedést, és ha veled is ez lesz, akkor már biztos h a külsőddel van baj.
2010. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy a külsőmmel lenne a probléma. Inkább a kisugárzásommal és belül vmivel. Valamit mindig elrontok.
2010. nov. 27. 12:05
 19/42 anonim ***** válasza:
Kisugárzás nem létezik, az csak kamu duma, valójában a szépség szinonimája.
2010. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Aki tetszik és valahogy végre rászánom magam, hogy odamegyek hozzá mindig megadja a telefonszámát és az msn címét is. Szerintem a lányok, annak nem adják meg a számukat, akit csak egy kicsit sem tartanak szimpatikusnak. Egy pontig mindig eljutok a velük folytatott beszélgetésben de mindig megakadok.
2010. nov. 27. 12:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!