Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez örökre így marad? Egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez örökre így marad? Egyedül leszek? 21/F

Figyelt kérdés

Végülis már kezdem megszokni... Az elmúlt hónapokban szám szerint 3 lánnyal is kavartam de az első lépéseken nem tudok túljutni. Az egyik a randit mondta le, a másik úgy mond el sem fogadta, így a harmadiknál már meg sem próbáltam. Március környékén amikor szintén befürödtem egy lánynál, akkor megfogadtam, hogy soha többet nem kezdeményezek egy lánynál sem. Még most megpróbáltam.... És furcsa mert a 3 lányból 2nél nem én kezdeményeztem. De mos már tényleg feladom. Én sztem megtettem mindent. Ötödik évet kezdem magányosan. Néha még egy halvány emlékként feldereng, hogy milyen is volt amikor barátnőm volt de már el sem tudom képzelni, azt, hogy nekem még valaha is lehet. Pedig sztem semmi gond nincs velem sem külsőleg, sem belsőleg. A család is csak ezzel nyaggatt, hogy mikor hozok már haza egy kislányt.....


Köszi, hogy elolvastad.


2010. nov. 27. 11:17
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
De ha tegyük fel mégis rosszul gondolom és csúnya vagyok akkor sem értem. A csúnya lányoknak és fiúknak is van párjuk.........
2010. nov. 27. 12:14
 22/42 anonim ***** válasza:

Legbelül te is tudod, mit kell tenned, csak félsz a kezdeményezéstől. Ezt magadban kell megoldanod, ezen soha senki sem segíthet, csak te magad. Csak ezen áll, vagy bukik az egész.

Nem mész oda = nem lesz párod

Odamész = lesz párod

Egyszerű.

2010. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Nem jól gondolod, a legcsúnyább fiúknak nincs párjuk. Én tom, mert közéjük tartozom.
2010. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz. Ha nem megyek oda és nem kezdeményezek, akkor nem lesz barátnőm. De én odamentem, kezdeményeztem (igaz, hogy csak pár lánynál) mégsem lett semmi...... Azért sem merek kezdeményezni, mert magam sem hiszem el, hogy ennek a lánynak pont én kellenék. Másiknak: Én azért csúnya nem vagyok:)
2010. nov. 27. 12:34
 25/42 anonim ***** válasza:
Ha megvan a külső, és oda is tudsz menni, akkor már csak a türelem és kitartás hiányzik. Menj el egyedül vagy a barátaiddal szórakozni, és menj oda az első lányhoz, aki tetszik. Ha nem jön össze, akkor jöhet a következő(azért nem kell sorra venni mindenkit :)
2010. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

"Azért sem merek kezdeményezni, mert magam sem hiszem el, hogy ennek a lánynak pont én kellenék."


Ez az a pont, ahol már eleve eldöntöd, hogy nem fog sikerülni, és ezért nem is sikerül.


Ahogy egy korábbi hozzászóló írta:


"Legbelül te is tudod, mit kell tenned, csak félsz a kezdeményezéstől."


Hát ez az. Találd ki, hogy mi az, amitől nincs önbizalmad, és oldd meg a dolgot. Először saját magaddal kell rendben lenned, utána lehet továbblépni.

2010. nov. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Szia

Nem leszek bunkó, nem is szeretnék az lenni :)

Figyelj. Ha helyes vagy, akkor a merészebb lányok úgyis kezdeményezni fognak. :) csak hagyd magad. Nem lehet hogy túl komoly vagy?? azt nem minden lány szereti..én pl nem. Sok szép lány barátnőm van, és nem találják az igazit, vagy csak futókalandjaik vannak. Szeretnék feladni de mondogatom nekik, hogy nem szabad.!! Szóval, legyél laza, szólíts meg lányokat, beszélgess, mosolyogj sokat. :D

16L

2010. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

2. 11:57 vagyok.

Szerintem ne keseredj el, biztos, hogy fogsz találni valakit, hisz ha télleg olyan vagy mint amit leírtál, az teljesen tökéletes.:)

2010. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
2. 11:57-esnek: Igen olyan vagyok, ahogy írtam. Hisz mi értelme lenne segítséget kérni ha nem az igazat írnám. Akkor nem is nekem segítenétek. Hát a merészebb lányok közül kezdeményezett egy pár mostanában de hogy is mondjam egyik sem az esetem. VIcces srác vagyok, az a tipikus társaság közepe de az tényleg igaz, hogy a lányokkal komoly. Legalábbis azokkal akiket nem ismerek. Leszólítani lányokat nem szoktam és lányokkal kezdeményezni sem. KÖszi mindent.
2010. nov. 27. 14:46
 30/42 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem tök esélyes, hogy találsz magadnak valami normális csajt.:)

Én mondjuk sose kezdeményeznék fiúnál..Nem azért, mert nem mernék, hanem szerintem az nem az én dolgom.Mégha nem is jön be az, aki kezdeményez, megmondom normálisan és nem sértően, hogy nem, és ennyi.De ettőlmég lehet, hogy más meg pont rá vár, vagy olyanra mint ő.:)

Társaság közepe..Ez megint +.Szerintem csak te látod olyan reménytelennek az egész helyzetet..Legyél kezdeményezőbb:))

2010. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!