Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet esélyem ennél a lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem ennél a lánynál?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit néhány hete ismertem meg, de már első perctől kezdve szimpatikus volt. Egy csoportban vagyunk, de csak hetente egyszer látom. Ha együtt vagyunk, akkor jól elvagyunk, meg tudom nevettetni, így poénosabban be szokott néha szólogatni. Burkolt szexuális tartalmú utalása is volt, mondjuk nem kettőnkkel kapcsolatban. Nekem ő nagyon bejön, lassan kezdek beleszeretni, de itt a gond. Nem vagyok benne biztos, hogy ő is gondol így rám. Ha én nem úgy helyezkedem, hogy a közelébe legyek, akkor másokkal van, nem is figyel engem.


Egyszer beszélgettem vele ebéd közben kérdeztem valamit ami közös volt bennünk, aztán kérdeztem mégvalamit ami nem, erre az egyik srác beszólt, hogy legalább egy valamit találtam ami közös, akkor ezen röhögtünk és akkor a lány azt mondta, hogy ne próbálkozzak, csak nem tudom ezt komolyan kell értenem vagy csak adta magát.


Az a baj, hogy ha nem vagyok benne biztos, hogy lenne esélyem nem akarok lépni, mert ha nem kellek neki akkor megromlik a kapcsolat és így jól elvagyok vele, de azért lehetne ettől több is.


2010. nov. 26. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
hangsúlyából mit vettél ki? Arc mozdulatából?
2010. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán tudtam eldönteni, azért kételkedek. Nevetett és utána mondta. Viszont később is ugyan úgy viselkedett velem, meg szurkálódott. Lehet csak alapból ilyen és én szeretnék többet belelátni.
2010. nov. 26. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Az lehet
2010. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!