Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti szerettek lányok/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szerettek lányok/nők lenni? Mert bevallom, én sokszor szívesebben lennék fiú.

Figyelt kérdés
Nem kell félreérteni, teljesen rendben vagyok minden téren, hetero vagyok és normálisan élek, csak belegondoltam, hogy mennyivel körülményesebb nőként élni az életet pl.menstruálás, terhesség veszélye, alapból fizikailag gyengébbek vagyunk, fázunk meg ilyenek :D meg a munka világában is hátrányosabb helyzetben leszünk mindig. Kivéve ha feltornázzuk magunkat olyan posztba. Na mindegy, csak gondoltam megkérdezlek titeket.
2010. nov. 26. 17:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Én néha szeretnék férfi lenni. Aki meg azt írta, hogy nem érti miért nyavajognak a nőiesség miatt (menzesz)...hát már bocs, de nem csak én hanem több ismerősöm is menzesz alatt úgy görcsölnek, hogy fel sem tudnak állni.Én se.Hányinger,lábfájás,derék-hasfájás...Nem tudom hogy ebbe mit szeressek. Jó, termékeny vagyok annak örülök, de csak akkor lesz haszna mikor babát szeretnék. Addig meg nyugodtan kinlódhatok én is a 6-7 nap alatt.. ( nem sajnáltatni akarom magamat!! )

Viszont a férfiaknak sokkal jobb a fizikai képességük.

Egyébként is...mindkét nemnél megvannak a pozitív és negatív tulajdonságok. Felesleges azon filózni melyik a jobb. Férfiak nélkül sem tudnánk élni, és nők nélkül sem.

Kiegészítjük egymást :D:)

2010. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
52%
Hát én inkább szenvednék havonta 6 napot, minthogy 20 évesen MINDEN nap azon aggódjak, hogy vajon lehet-e gyerekem.
2010. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
19%

"A férfiak MINDENBEN JOBBAK mint a nők! Ez tény! Innentől kezdve értelmetlen a vita."


Ez azért erős túlzás, fizikailag erősebbek vagyunk, jobb az immunrendszerünk, viszont megvannak a gyengeségeink is. Például amit már mondtam, nekünk a kromoszóma készletünk xy, az x kromoszómához kötődő betegségek 100% hogy kifejlődnek nálunk, míg a nőknél nem.


"A nők azért élnek tovább, mert a férfiak tartják életben a világot, életveszélyes munkákat végeznek, stb. Ha egy férfi úgy élne mint egy nő, akkor ugyanaddig élne, de szerencsére nem így van, mert akkor még mindig az őskorban tartanánk."


Ez egy érdekes kérdés, miért is élnek tovább a nők. Japánban meg ahol egészséges életmódot élnek az emberek, ott is meg mindenütt is továbbélnek a nők. Nem hinném, hogy a veszélyes munka hiánya miatt csak. Mondjuk tény, a férfiak hamarabb megtalálják a veszélyes helyzeteket mint a nők. De hát ezért szeretnek a nők. :)


Ha most azt mondanám, a menstruáció miatt szenvedő nőknek, hogy ez csak hiszti egyből nekem esnének. Pedig nem egy nőt kérdeztem meg tegnap, és érdekes mód mindenki nagyjából ugyanazt mondta: Ez csak hiszti. A mai világban gyógyszerekkel már elviselhető.


Régebben nem volt semmi gyógyszer és érdekes túlélték a nők, ma meg a fájdalomcsillapítók mellett is nyavalyognak. Az ilyenek ágáljanak csak az ellen, hogy nőnek születtek ahelyett hogy élveznék az életet, azt hogy nők lehetnek.

2010. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
44%

14:31


Ezt a kromoszómás hülyeséget már olvastam valahol, de megcáfolták. Az x y kromoszómáknak ehhez semmi közük. Azok éppen az 50-50%-ot biztosítják.


Te nagyon hülye vagy!

Én nem egészséges életmódot írtam, hanem hogyha egy férfi úgy él, mint egy nő, akkor az a férfi akkor hal meg, mint a nők.


Szóval mielőtt marhaságokat írsz, gondolkodj!

2010. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
20:35 bármiben lefogadom, hogy te nem sok nőnek kellenél, mert gáz vagy és egyszerűbb lefikázni minket :D de ha már itt tartunk szerintem ha a férfiak szülnének gyereket hamar kihalna az emberiség :P
2010. nov. 27. 23:21
 26/33 A kérdező kommentje:
11:07 neked van igazad :)
2010. nov. 27. 23:22
 27/33 anonim ***** válasza:
34%

tegnap 19:51


"Ezt a kromoszómás hülyeséget már olvastam valahol, de megcáfolták. Az x y kromoszómáknak ehhez semmi közük. Azok éppen az 50-50%-ot biztosítják."

Nos, ezek szerint az egyetem tanárai mind lemaradott információkat adnak át? El ne felejtsem közölni majd velük. :) Figyelj attól, hogy egy két ember megcáfolta, még nem feltétlen lesz kőbe vésett igazság, mint ahogy bebizonyították már azt is, hogy a gólya hozza a gyereket, kellően tudományos formában. De emiatt mégse fogjuk eldobni a fogamzásgátló eszközöket, mert valami pihent agyú ilyennel szórakozott. A tudomány mai állása szerint vannak x kromoszómához kötődő betegségek, és a férfiak megszívták.


"Te nagyon hülye vagy! "

Köszönöm a felvilágosítást, eddig azt hittem átlagon felüli az intelligenciám, el ne felejtsem nézni a győzike sót, meg a hasonló kultúrális műsorokat. :D


"Én nem egészséges életmódot írtam, hanem hogyha egy férfi úgy él, mint egy nő, akkor az a férfi akkor hal meg, mint a nők."

Vagyis, menstruál gyereket szül, háztartási munkát végez, manikűröztetni jár? Amúgy, azért is lehet ez, hogy a férfi hamarabb hal meg, mert egy megint csak a korszerűtlen nézetemhez kanyarodnék vissza. Sok betegség van, ami minket férfiakat már csak azért sújt, mert férfinak születtünk. Pl, szívinfarktus, akármikor érinthet minket, míg a nőket a menopauza után. De mielőtt lehülyéznél ismét, látogass el egy pár élettan előadásra ahogy én is tettem, és utána beszéljük át újra a "hülyeségeimet".


"Szóval mielőtt marhaságokat írsz, gondolkodj!"

Nem írtam marhaságokat, és képzeld egyik hobbim a gondolkodás.

2010. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
46%

11:22


"Figyelj attól, hogy egy két ember megcáfolta, még nem feltétlen lesz kőbe vésett igazság"

Attól hogy 1-2 ember igazolta, még nem feltétlen lesz kőbe vésett igazság.


Megint csak kikerülted az érdemi választ, és elterelted a szót... Végül is aki Győzike show-ból tanul attól nem is kell sokat várni. :)


"eddig azt hittem átlagon felüli az intelligenciám"

Ezek szerint túl sok ilyen kulturális műsort nézel. :D


"Nem írtam marhaságokat, és képzeld egyik hobbim a gondolkodás."

Hát akkor elég rosszul csinálod. :)

2010. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
44%

kérdező:

"bármiben lefogadom, hogy te nem sok nőnek kellenél, mert gáz vagy és egyszerűbb lefikázni minket :D de ha már itt tartunk szerintem ha a férfiak szülnének gyereket hamar kihalna az emberiség :P"


Akkor mindenedet elvesztetted a fogadással. :D Az a te bajod, hogy fáj neked az igazság. :)

2010. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
55%

Esetleg most térdre kellene borulnunk nagyságod előtt, utolsó?

Ezen az oldalon már sok idióta embert láttam, de te még közülük is eléggé kitűnsz.

2010. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!