Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti szerettek lányok/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szerettek lányok/nők lenni? Mert bevallom, én sokszor szívesebben lennék fiú.

Figyelt kérdés
Nem kell félreérteni, teljesen rendben vagyok minden téren, hetero vagyok és normálisan élek, csak belegondoltam, hogy mennyivel körülményesebb nőként élni az életet pl.menstruálás, terhesség veszélye, alapból fizikailag gyengébbek vagyunk, fázunk meg ilyenek :D meg a munka világában is hátrányosabb helyzetben leszünk mindig. Kivéve ha feltornázzuk magunkat olyan posztba. Na mindegy, csak gondoltam megkérdezlek titeket.
2010. nov. 26. 17:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%
igaz én pasi vagyok de egy napra szívesen lennék nő, érdekelne, hogy milyen a szex...:D
2010. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

igen, néha én is szívesen lennék pasi.. de jó dolog nőnek lenni, sok előnye van :)

majd rájössz idővel :)

2010. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
60%
Én is sokszor gondoltam erre. Elvégre: nekünk nő a mellünk(ami néha kellemetlen), menstruálás( fájdalmas görcsök) ,könnyebben fázunk fel, és könnyebben kapunk el nemi betegséget( pl: gombát), veszélyes terhesség, nekünk kell mélytorkozni, lenyelni a spermát, hagyni fenékbe, különben a pasi azt hiszi, hogy nem szeretjük őt( saját zapasztalat, tisztelet a kivételnek), ugye munka terén is mi vagyunk a gyengébbek, az első néhány szeretkezés nekünk fáj, mi nézzük el, ha a férj iszik, mert halálra ver( miket hallani a tv-ben)... és még sorolhatnám.
2010. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
50%
Abból, hogy a menstruációt mint hátrányt emlegetted abból arra következtetek még nem múltál el húsz éves. :) Észrevételem szerint max 20 év és a nők beletörődnek hogy menstruálnak teherbe eshetnek. Sőt büszkék rá. :) Azért mindkét nemnek megvan a maga hátránya, meg előnye is. Meg különben is legyél rá büszke hogy nő vagy. Ezt mint férfi mondom.
2010. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%
A harmadik válaszadónak mondanám, lehet hamarabb fáztok fel meg hasonlók, viszont csomó betegség a x kromoszómához kötődik ami miatt mi férfiak eleve megszívtuk. Mert a nőknek van még egy x kromoszómájuk hogy kijavítsa a hibát.
2010. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
50%
azon kívül, ti nem lehettek hemoféliások, aztán a mensi sem olyan rossz az is egy tisztuló folyamat vérfrissítés stb, aztán amúgy meg mindig a nő választ, szal ha normális palit választasz akkor nem fog verni sem inni stb...
2010. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Jajj a sok feminista!!!

Egyik félnek sem jobb, mindegyiknek van jó és rossz oldala. Teljesen normális, ha valaki elgondolkodik, milyen lenne, ha a másik nem bőrébe bújna. Csak ne tegye meg!!!

2010. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Hát én meg szeretek nő lenni. Soha eszembe sem jutott még, hogy jobb lenne férfiként.


Amúgy sem értem mi ez a nagy hiszti a menzesz és a terhesség körül. A legeslegcsodálatosabb dolog, hogy mi életet tudunk adni. A férfiak nem tudnak. Lehet, hogy fáj, de szerintem akkor is csodálatos:)


És elég szomorú, hogy a menstruációt a nők nagy többsége nem úgy fogja fel, hogy ez az egészség, a termékenység jele, hanem hogy "jajj de szar", "már megint fáj", "görcsölök is", "tampont kell venni"...

Én baromi sok mindent megtennék azért, hogy ilyen téren egészséges legyek:(


20/L

2010. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Azért nem mindegy, hogy milyen fiú lennél. Mert ha egy széles vállú, jóképű srác bőrébe bújnál, minden oké lenne.

Azonban ha egy csendesebb, átlagos külsejű fiú lennél, megtanulnád értékelni azt, hogy nőnek születtél.

2010. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
68%

miért érzi sok nő tehernek, sőt megalázónak a terhességet és az anyaságot? A normálisak helyett szégyelljék magukat a gyerektelen, egykéső, feminista nők!

"A munka világában"

A hangos kisebbségeteknek kellett a munka világa és szépen bevasalta a csendes többség agyába.

Amúgy a nők sokkal kedvesebbek, szerethetőbbek, gondoskodóbbak, közvetlenebbek és aranyosabbak mint a férfiak (bár lehet hogy azért mondok ilyet mert hetero vagyok.). A nőkben szerintem a férfiak számára kifejezetten szexepil ha a nő törékenyebb nála.

2010. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!