Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti szerettek lányok/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szerettek lányok/nők lenni? Mert bevallom, én sokszor szívesebben lennék fiú.

Figyelt kérdés
Nem kell félreérteni, teljesen rendben vagyok minden téren, hetero vagyok és normálisan élek, csak belegondoltam, hogy mennyivel körülményesebb nőként élni az életet pl.menstruálás, terhesség veszélye, alapból fizikailag gyengébbek vagyunk, fázunk meg ilyenek :D meg a munka világában is hátrányosabb helyzetben leszünk mindig. Kivéve ha feltornázzuk magunkat olyan posztba. Na mindegy, csak gondoltam megkérdezlek titeket.
2010. nov. 26. 17:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
65%

én szeretek nő lenni. nagyon jól érzem magam a bőrömben így. néha mondjuk irigylem a férfiakat, hogy tudnak állva pisilni :D:D (mi is tudunk, csak hát nekünk... nem praktikus. xD)

mindegy. nőnek lenni jó. ha pedig görcsöl a hasad amikor megjön, gondolj arra, hogy mennyit tisztul a szervezeted, és mennyi méregtől is megszabadul. ezért élnek tovább a nők.

2010. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Én sokkal szívesebben lennék férfi,nem szeretek nő lenni.


(mondjuk ezzel az aggyal homoszexuális férfi lennék de ez már más kérdés)

2010. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek nő lenni, mostanába többször mondom is, hogy jó, hogy nő vagyok.:) Imádok nő lenni, főleg amikor sok segítőkész pasi vesz körül, és lesi minden kívánságom.:D
2010. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
50%

A férfiak MINDENBEN JOBBAK mint a nők! Ez tény! Innentől kezdve értelmetlen a vita.


"...ezért élnek tovább a nők"

Ezt a baromságot honnan szedted?

Ez csak életmód kérdése.


A nők azért élnek tovább, mert a férfiak tartják életben a világot, életveszélyes munkákat végeznek, stb. Ha egy férfi úgy élne mint egy nő, akkor ugyanaddig élne, de szerencsére nem így van, mert akkor még mindig az őskorban tartanánk.

2010. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Érdekes látásmód, "kedves" utolsó.

Ki is halhatnának a nők, mi? A gyereket is megoldanátok egyedül, mert olyan királyak vagytok?:D

Bocs, de ez gáz.

2010. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
54%

"kedves" utolsó

Na mi van, fáj az igazság?! :D

Gáz vagy

2010. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
70%

20:35 vagyok


Amúgy én szeretem a nőket, csak reális vagyok és tudom a valóságot. :)

2010. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Nem, nem fáj az "igazság". A te szegénységi bizonyítékod, hogy ennyire szarba sem veszed a nőket.
2010. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
50%
Na látod! Ez a hozzászólásod is azt bizonyítja, hogy mennyire ostoba vagy. Mielőtt kiírtad volna, fel kellett volna fognod az előző hozzászólásomat.
2010. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk ha az emberiség 99%ban a férfiaktól függene akkor is szükség lenne a nőkre, ezért nem értem pár nő felháborodását. mindenki tudja hogy szükség van rájuk és páran még (a heterók) szeretjük is őket

u.i.:nem a 35ös vagyok

2010. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!