Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 év körüli CSAJOK:Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli CSAJOK:Milyen számotokra a jó házibuli? Mi szükséges hozzá?

Figyelt kérdés

Hello !


22éves Pasi vagyok.


A lakótársnőm szervez házibulit, és én is besegítek neki.

Több barátnőjét is elhívja, és azok közül tetszik nekem 1-2 lány. Szeretném a bulit kihasználni, hogy megismerkedhessek velük.


Ez miatt kérdezem, hogy milyen házibulit szerettek?

Mi szükséges szerintetek hozzá.


Persze válaszolhatnak az idősebbek is, és Pasik is. Azért írtam a 20 év körüli csajokat, mert ilyen idősek jönnek. Légyszives írjátok meg, hogy fiu/lány, és milyen idősek vagytok. köszi


Tudom, hogy nem a jó házibuli kell ahhoz, hogy megismerkedjek velük, hanem saját magamtól függ, hogy megismerkedek-e velük vagy nem.


Egyébként tudom, hogy kell a házibuliba jó hangulat, mert az a legfontosabb, sok fajta pia, alkohol, és üdítő is, ropogtatni való is, esetleg valami könnyebb kaja, ha megéheznének.

Jó zene is kell, meg jó hangulat, elfoglaltság.

Elfoglaltság, akár valamilyen társasjáték is lehet, mert akkor könnyebb ismerkedni.


De milyen társasjáték?


Előre is köszi


2010. nov. 19. 00:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hát ha társasjátékozni kezdenének velem egy házibulin tuti nagyot néznék, főleg 20 évesen... =D Akkor már inkább valami olyan társasjáték variáció ahol az alkohol is szerepet kap, ebből is írtak már párat =)

Ha jó hangod van, akkor elkezdhettek énekelni, én legalábbis nagyon jól szoktam szórakozni egyik haveromnál, mikor mindenki énekel, ahogy csak a torkán kifér.

A filmek túl punnyasztóak egy bulihoz, ha ott alvós a házibuli, akkor ezt inkább másnap, ébredezés, józanodás mellett =)

A vizipipa abszolút jó ötlet, az nálunk alapkövetelmény, csak legyen elég szén és dohány, és azért legyen olyan, aki vigyázni is tud rá, nehogy törés legyen a vége =)

A zene, társasághoz illő alkohol szerintem már tényleg olyan alap, amit nem kell mondani, és persze a nyitottság más emberek felé.

20/l

2010. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Legyen jó hangulat és jófej emberek.
2010. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!