Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szükséges, hogy távollét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges, hogy távollét esetén mindennap telefonáljunk vagy legalább SMS-ezzünk? Én F

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés vagy buta kétkedés. Ez az első igazán működni látszó kapcsolatom, másfél hónapja ismerjük egymást, kezdetben nem beszéltünk mindennap, de most már ott tartunk, hogy megszilárdulni látszik a mindennapos frekvencia. Azért fogalmazódott meg bennem a kérdés, mert néha picit erőltetettnek tűnik a mindennapos telefon, illetve nem szeretném, ha sztereotípiába menne át.
2010. nov. 14. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:

nem szükséges, ne menj az idegeire mert rádun

ne keresd sokszor hagyd néha hogy Ő is keressen

2010. nov. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem pl fontos hogy mindennap beszéljünk valamilyen formában( találkozás, átjárjunk egymáshoz, msn, telefon, sms).Sokszor ő keres, de ha nem akkor én őt.

L19

2010. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyen sűrűn találkoztok.Mi a párommal egyelőre csak hétvégén vagyunk együtt, így természetes, hogy minden nap telefonálunk és küldünk sms-t is egymásnak.Ez nem lesz unalmas, hiszen valahogy akkor is "törődnöd kell" a kedveseddel, ha nem találkoztok.Nincs abban semmi erőltetett, ha megkérdezed, milyen napja volt stb.
2010. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező. Ha jól esik, szükséges, ha nem esik jól (erőltetett), akkor felesleges. De fontos, hogy a párod is így gondolja, ne érezze mellőzöttnek magát, mert neki meg jólesik.
2010. nov. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem régen volt olyan kapcsolatom, hogy én többet akartam beszélni a lánnyal, de ő nem igényelte minden nap, hogy akár sms-ezzünk is. Nem volt jó. Rosszul esett.

Mostanra olyat találtam, akivel minden nap legalább 1 sms-ben tudatjuk, hogy élünk. És ez így jó.

Szóval van, akinek igénye van rá, van akinek nincs. Azért ha ő szereti, hogy minden nap beszéltek, akkor ne hanyagold el. Nem esne jól neki.

2010. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad semmihez sem hozzászoktatni a lányokat!

Ez itt a lényeg és a nagy igazság.

Ha minden nap tartod vele a kapcsolatot akkor hamar lerí majd az a pillanat, amikor már kezd a kapcsolat a zátony felé haladni, hiszen ez a napi rendszeresség szakadozni fog, vagy már csak kényszer lesz és épphogy éjfél előtt eszedbe jut.

Ez ugyan olyan dolog, hogy ha minden HÓNAPfordulóra veszel neki valami apróságot akkor ahhoz is hozzá fog szokni és ha netán egyszer lemarad akkor huha van! Ez nem saját tapasztalat, szerencsére én tanulok más hibáiból és ezt már jó pár barátom elkövette...

SZÓVAL: Legyen célja a hívásnak! Ne csak annyi, hogy "jaj már alig bírtam ki a hangod/látványod nélkül" mert ez csak relatív rövid távon nyerő.

Legyen meglepetés számára, hogy hívod ne pedig egy állandósult cselekmény a napok folyamán. Egyik nap 4* másik nap 1*se aztán megint.

A lényeget kihangsúlyozom még1*: Ne szoktassad hozzá semmihez, mert az karcsú dolgokat fog eredményezni minden téren.

2010. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bár ismerős, amit írsz, azért elég rémisztően hangzik. Én is kerülni szeretném a sztereotípiát, de ha pld. azt mondja, hogy neki este kilenc a legjobb telefonálni, akkor ezt most ne vegyem figyelembe??? Az egyik dolog, hogy igyekezzünk meglepetések szerezni, a másik pedig a biztonság, ami szintén egyik alapelve a működő kapcsolatnak, nemde? Valahogy a kettő között kellene egyensúlyozni netán...
2010. nov. 16. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!