Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 év körüli CSAJOK:Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli CSAJOK:Milyen számotokra a jó házibuli? Mi szükséges hozzá?

Figyelt kérdés

Hello !


22éves Pasi vagyok.


A lakótársnőm szervez házibulit, és én is besegítek neki.

Több barátnőjét is elhívja, és azok közül tetszik nekem 1-2 lány. Szeretném a bulit kihasználni, hogy megismerkedhessek velük.


Ez miatt kérdezem, hogy milyen házibulit szerettek?

Mi szükséges szerintetek hozzá.


Persze válaszolhatnak az idősebbek is, és Pasik is. Azért írtam a 20 év körüli csajokat, mert ilyen idősek jönnek. Légyszives írjátok meg, hogy fiu/lány, és milyen idősek vagytok. köszi


Tudom, hogy nem a jó házibuli kell ahhoz, hogy megismerkedjek velük, hanem saját magamtól függ, hogy megismerkedek-e velük vagy nem.


Egyébként tudom, hogy kell a házibuliba jó hangulat, mert az a legfontosabb, sok fajta pia, alkohol, és üdítő is, ropogtatni való is, esetleg valami könnyebb kaja, ha megéheznének.

Jó zene is kell, meg jó hangulat, elfoglaltság.

Elfoglaltság, akár valamilyen társasjáték is lehet, mert akkor könnyebb ismerkedni.


De milyen társasjáték?


Előre is köszi


2010. nov. 19. 00:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Beugró.
2010. nov. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

mit értesz beugró alatt?


talán belépőt szedjek a csajoktól, akik jönnek? :)



Egyébként ezt nem értem, hogy miért nem lehet itt rendes válaszokat írni. Elméletileg ezért jött pedig létre az oldal.

Én tök normális kérdést írtam ki, amit tényleg kérdésnek szántam.


Talán nektek lehet, hogy butaságnak számít a kérdés, mert annyival idősebbek, vagy tapasztaltabbak vagytok, és akkor már nem is érdekel, és nem válaszoltok, lesza*játok a másikat.


De pedig sokan vannak, akik segítségért jönnek ide, nem időpazarlásból.


Mindenesetre kösz

2010. nov. 19. 00:43
 3/22 anonim ***** válasza:
Itassátok le őket keményen, aztán dughatók :D
2010. nov. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

újabb jó ötlet, köszi. :S


Nem egyéjszakás kalandot keresek, hanem megismerni a csajokat, akikkel talán kapcsolatot alakíthatok....

2010. nov. 19. 01:19
 5/22 anonim ***** válasza:
A Beugró egy társasjáték,de lehet még Activity,Tabu.. ezek mind társasjátékok,meg is tudod őket nevettetni akár..mondjuk egyik se 2 forintba kerül ám.
2010. nov. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

01:21


köszi szépen. Activity-t ismerem csak.

A többinek utánnanézek

2010. nov. 19. 01:23
 7/22 anonim ***** válasza:

Társasjátéknak activity, vagy ha kártyáztok akkor svindli-- előnye hogy tudsz velük szemezgetni, megismerni a reakciójukat, lehet szívatni, és kockáztatni benne. Hátránya ennek a kártyázásnak hogy nagyon elhúzódhat. Ezért talán érdemes megbeszélni hogy meddig játszotok,nehogy bealudjon mindenki:)

Később iszogatásnál lehet egy kis hangulatfény és zene youtuberol amit ők választanak ki-- ( a kedvenc zenéikre csak táncra perdülnek ;))

Ha esetleg tudsz gitározni, énekelhetnétek együtt is iszogatás közben.

2010. nov. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

gitár sajnos nem megy. :(


zenéből sosem voltam jó.


a társasjátékot kipróbáljuk.



egyéb dolog, ami feldobja a házibulit?

biztosan vannak itt köztetek, akik sok házibuliban voltak.


köszi

2010. nov. 19. 01:30
 9/22 anonim ***** válasza:
egy jó házibulihoz semmi más nem kell csak:azonos gondolkodású emberek,töménytelen mennyiségű alkohol,narko,meg nagyon jó zene.és hidd el mindenki vidám lessz.és egy a lényeg,kiütni nem szabad magad.....
2010. nov. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

igen, valóban nem szabad sokat inni.


csak annyit, hogy spiccesen jól érezd magad, mert egyébként betompulsz.

2010. nov. 19. 01:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!