Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 év körüli CSAJOK:Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli CSAJOK:Milyen számotokra a jó házibuli? Mi szükséges hozzá?

Figyelt kérdés

Hello !


22éves Pasi vagyok.


A lakótársnőm szervez házibulit, és én is besegítek neki.

Több barátnőjét is elhívja, és azok közül tetszik nekem 1-2 lány. Szeretném a bulit kihasználni, hogy megismerkedhessek velük.


Ez miatt kérdezem, hogy milyen házibulit szerettek?

Mi szükséges szerintetek hozzá.


Persze válaszolhatnak az idősebbek is, és Pasik is. Azért írtam a 20 év körüli csajokat, mert ilyen idősek jönnek. Légyszives írjátok meg, hogy fiu/lány, és milyen idősek vagytok. köszi


Tudom, hogy nem a jó házibuli kell ahhoz, hogy megismerkedjek velük, hanem saját magamtól függ, hogy megismerkedek-e velük vagy nem.


Egyébként tudom, hogy kell a házibuliba jó hangulat, mert az a legfontosabb, sok fajta pia, alkohol, és üdítő is, ropogtatni való is, esetleg valami könnyebb kaja, ha megéheznének.

Jó zene is kell, meg jó hangulat, elfoglaltság.

Elfoglaltság, akár valamilyen társasjáték is lehet, mert akkor könnyebb ismerkedni.


De milyen társasjáték?


Előre is köszi


2010. nov. 19. 00:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

ha már társasjáték akkor szerintem a "részegedj okosan", vagy az "alkoholi" alkalomhoz illő. :-) Persze akár activity is jó ötlet. :-)


Alkohol, amit szerettek, ropogtatni való, esetleg rendelhettek pizzát ha megéheztek. Koktélokat is keverhettek, jó ötlet egy ilyen kis házibuliban.

Na meg persze fontos a jó zene, ezesetben a youtube tényleg remek ötlet hiszen mindenki eldöntheti épp mit hallgatna szívesen.

2010. nov. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

én is a beugrót javaslom. vagy az activity-t. nagyon jól lehet szórakozni közben. főleg, ha van alkohol, akkor még jobb.

a beugrót egyébként most olcsóbban árulják az auchanban. én előző hétvégén vettem meg, lehet, hogy még mindig tart az akció. jó, lehet, hogy még így is drága, de szerintem egy fa.sza kis társasjáték megér ennyit, és garantált a jó hangulat.

2010. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem jut eszembe a neve, de azt miondják, hogy óriási buli csajokkal játszani ezzel a játékkal. Le kell teryteni a játéklapot a szőnyegre, fiúk-lányok párosítva ráállnak és a a lapon elhelyezett pontokra kell tenniük a kezüket/lábukat, ahogyan épp következik. Időnként teljesen össze lehet gabalyodni benne. Garantált a testközeli élmény! :)
2010. nov. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
twisternek hívják, asszem. az se rossz:)
2010. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

vizipipa

az nélkülözhetetlen.

NAgyon jó csak leülni, pipázgatni, és iszogatni.

HA valaki nem dohányzik az is kipróbálhatja nyugodtan tök más.

Lehet érzéssel szívni, de lehet agyzsibbadásig is...XD

2010. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Első válaszolóként megadtam egy nagyon jó társasjáték nevét, és te ezt szűrted le:


A kérdező kommentje:

mit értesz beugró alatt?


talán belépőt szedjek a csajoktól, akik jönnek? :)



Egyébként ezt nem értem, hogy miért nem lehet itt rendes válaszokat írni. Elméletileg ezért jött pedig létre az oldal.

Én tök normális kérdést írtam ki, amit tényleg kérdésnek szántam.


Talán nektek lehet, hogy butaságnak számít a kérdés, mert annyival idősebbek, vagy tapasztaltabbak vagytok, és akkor már nem is érdekel, és nem válaszoltok, lesza*játok a másikat.


De pedig sokan vannak, akik segítségért jönnek ide, nem időpazarlásból.


Mindenesetre kösz


:D:D:D idi*ta

2010. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

mondjuk nézzetek meg vmi filmet :) vagy ööö izéé :D üvegezés :D abba csomo joo dolgot lehet tod felelsz v mersz :) akár sorkérdés abba is csomo mindent megtudtok 1 másról :) van 1-2 degenerált komentelö ... aki nem azt irja amit kérdezel hanem csak a hülyeségét... csak a szája nagy nah de mind1 itt nem akarok ilyeneket irogatni :D aztáán haráááá:D

14/F

2010. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

14:56-osnak :


Jóól van na. Félreértettem. :)


Bocsánat.


De az is igaz, hogy elég tőmondatban írtál, így nem tudtam, hogy mire gondolsz.

2010. nov. 19. 19:42
 19/22 A kérdező kommentje:

Az üvegezés nem jó, mert szerintem az a 14 évesek játéka.


de , azért kösz.

2010. nov. 19. 19:45
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem szeretek brahizni, így tömören fogalmazok, felfogás kérdése. Most az egyszer elnézem ;)
2010. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!