Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ő a túl rendes vagy én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő a túl rendes vagy én vagyok túl ronda?

Figyelt kérdés

Lány létemre bevalottam egy srácnak, hogy szeretem ő persze jött a barátság dumával...mivel már nem vagyunk gyerekek gondolhatta hogy ha járunk megkaphat, de ő inkább a futó kaladjait választotta helyettem. Fiúk nektek tényleg ennyire fontos az ilyesfajta "szabadság"?

Sokan megdícsérnek, hogy csinos vagyok, van aki furcsálja hogy nincs pasim, átlagos lány vagyok mit kéne változtatnom, hogyan viselkedjek?


2010. nov. 17. 20:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit, hogy ha van két átlagos ember, akkor miért van az, hogy az egyik szűzen hal meg 70 évesen a másik pedig 30 évesen "balesetben", amit az egyik nője intéz el???

Tudom rosszol fogalmazom most, mert fáradt vagyok, de szerintem a lényeg érthető...

2010. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Inkább írd le, hogy milyen vagy és milyen nem! Többre lehet menni vele, sokkal! Mert a normális meg azért nem jó kifejezés, mert mindenkinek más a normális!
2010. nov. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

És bocsi, hogy itt tartok kis előadást az átlagosról, de már nagyon idegesített:))

A lényeg az, hogy te egy egyén vagy! Mindenben más, ha nem pont tulajdonságokban, akkor mértékekben, mint más! Nincs kettő egyforma ember! A hasonló kifejezés esetleg 1 vagy 2 emberre vonatkoztatva jó, de ha utána jön a csalodás, ne csodálkozzatok! Egyébként is változik mindenki folyamatosan, legalább egy picit az idő függvényében!

Szóval te értékes vagy, van benned különleges dolog és vannak hibáid! Mindenki máshogy tekint rád! De te önmagad maradsz mindig!

2010. nov. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
53%

nem ronda vagy, de egy pasinak semmiért nem éri meg egyetlen nővel elhorgonyozni fiatalon, ha egyszer rengeteg csajt megkaphat. mi értelme veled lenni, amikor még rengeteg nőt kereshet, ráadásul amennyi nőt ő megkaphat, ahhoz képest te biztos csak átlagos vagy. nem érné meg neki veled lenni, ha egyszer élhet izgalmasabb, szabadabb életet is. miért punnyadjon veled egy kapcsolatban, ha nem is szeret, meg átlagos is vagy, meg nincs is benned semmi érdekes? a legtöbb pasi így élne legszívesebben, ahogy ez a pasi, csak nem teheti meg.


ez a pasi valószínűleg majd egy izgalmas, független, szép nőbe lesz szerelmes, aki teljesen újat tud neki nyújtani mind emberileg, mind mindenhogyan. ha rengeteg csajt megkaphat, nem vérhatod el, hogy egy átlagoskával letelepedjen, ha egyszer sokkal jobbakat, izgalmasabbakat is megkaphat.

2010. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Nem netről ismertem, sosem tudnék valakibe kép alapján beleszeretni, lehetne bármilyen jóképű is, a jelleme, a stílusa, a viselkedése miatt szerettem meg. Ő az az ember, akivel ha valami rossz történne is kiállnék mellette, ha bármilyen rosszat is tenne, meg tudnék neki bocsátani, akitől nem várnék el semmit csak, hogy szeressen, én csak ezt az egyet szerettem volna, de nem kaptam meg és tudom, hogy Ő nem tehet róla, hogy nem szeret.

Az átlagos kifejezést tényleg hülyén használják, de ez amolyan se nem szép se nem ronda, van hogy rondának látom magam pedig sokak szerint szép vagyok, talán azért tartom magam néha rondának, mert meg akarok feleni egy olyan embernek, aki sosem fog szépnek látni.

Nekem olyan "ártatlan" arcom van, én az a fajta lány vagyok, akit rögtön kiszúrnak a tömegből.

Megértem én, hogy nem szeret, hisz nem tehetek mást, de egész életembe arra vártam, hogy így beleszeressek valakibe, hát megkaptam, ha tudtam volna hogy ilyen rossz, sosem vártam volna a szerelmet, és nem tudom miért, de mindig úgy éreztem hogy szeret, azelőtt sosem csaptak be a megérzéseim és azóta sem semmi másban...

Köszönöm a válaszokat egy kicsit segítettek, de nagyon nehéz, hogy teljesen kizár az életéből valaki, aki nekem ennyire sokat jelent.:(

2010. nov. 18. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!