Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ő a túl rendes vagy én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő a túl rendes vagy én vagyok túl ronda?

Figyelt kérdés

Lány létemre bevalottam egy srácnak, hogy szeretem ő persze jött a barátság dumával...mivel már nem vagyunk gyerekek gondolhatta hogy ha járunk megkaphat, de ő inkább a futó kaladjait választotta helyettem. Fiúk nektek tényleg ennyire fontos az ilyesfajta "szabadság"?

Sokan megdícsérnek, hogy csinos vagyok, van aki furcsálja hogy nincs pasim, átlagos lány vagyok mit kéne változtatnom, hogyan viselkedjek?


2010. nov. 17. 20:49
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

De gondoltam, épp ezért tettem fel a kérdést, hogy a pasik tényleg ilyen rendesek vagy csak ő de ettől csak jobban tisztelem és szeretem, ez egy ördögi kör...:(

Mindenki fújkod a férfiakra hogy kihasználják a nőket de akkor valahol ez sem teljesen igaz, vagy én tényleg egy túl jó emberbe szerettem bele.

2010. nov. 17. 21:21
 12/25 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egyéjszakás kalandjai vannak, még nem biztos, hogy bármikor tönkretesz egy lelkivilágot egy újabb numeráért, főleg egy barátét.
2010. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Másfelől mi értelme egy hónapig színészkedni egy lányért, ha egy átlagos buliban két-hármat is kaphatsz kevesebbért?
2010. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ááá rám nem kellett volna 1 hónapig várnia, pedig nem vagyok az a fajta, csak őt szerettem ezért aztán rögtön megkaphatott volna.
2010. nov. 17. 21:30
 15/25 anonim ***** válasza:
Ha már meg akarod alázni magad, nem kellett volna kapcsolatnak nevezni, lehettél volna egy kalandja.
2010. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jártatok akkor mitől lettél bele szerelmes? Legalább randiztatok vagy voltak előzmények: pl csók vagy vmi?
2010. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ismét csak hangsúlyozni tudom, hogy rengeteg féle ember létezik!!

Belém is voltak már szerelmesek neten keresztül úgy, hogy a nevem sem tudták...Hát gyerekek, az nem szerelem!Vagy egy bünöző volt az illető, aki ilyet írt, vagy ... nem szeretnék csúnyán beszélni...

2010. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Az átlagos kifejezés létezik, csak sokan hülyén használják!

Mégis mit jelent az neked, hogy átlagos vagy???

Tegyük fel, hogy van egy:

szőke, egy barna, egy fekete hajú nő és egy kopasz nő!

Az egyik egy prosti, a másik egy apáca, a harmadik bisex, a negyedik éhes.

Akkor te most mi is vagy?

Esetleg felmérést végeztél marha nagy adatokkal és nincs benned semmi egyéni, hanem pont egy jó nagy közepes vagy??

2010. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Az hogy ne vagy átlagos nem azt jelenti, hogy k..urva vagy vagy pedig bányarém. Vagy azt hogy felsőbbrendű vagy alsóbbrendű! Azt jelenti, hogy egy egyén vagy! Aki valamilyen szempontból különleges és nem csak egy vélemény van rólad!
2010. nov. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Majd találsz magadnak egy normális, értelmes fiút, aki tud téged úgy szeretni, ahogy megérdemled!

De siránkozhatsz itt, maximum annyi lesz a vége, hogy egyszer megkap a fiú, elveszíted, mint haver és tovább fogsz siránkozni....

Ne haragudj, meg kell értened, hogy ha nem szeret téged a fiú, nem tudsz mit tenni vagyis nincs értlme mit tenni!:(

A hibáid csak te ismered vagy a barátaid! Tőlük kérj tanácsot! De azért, mert most nem jött össze valami, nem te vagy a hibás! Remélem találsz mást és boldog leszel! Sok sikert!

2010. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!