Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ő a túl rendes vagy én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő a túl rendes vagy én vagyok túl ronda?

Figyelt kérdés

Lány létemre bevalottam egy srácnak, hogy szeretem ő persze jött a barátság dumával...mivel már nem vagyunk gyerekek gondolhatta hogy ha járunk megkaphat, de ő inkább a futó kaladjait választotta helyettem. Fiúk nektek tényleg ennyire fontos az ilyesfajta "szabadság"?

Sokan megdícsérnek, hogy csinos vagyok, van aki furcsálja hogy nincs pasim, átlagos lány vagyok mit kéne változtatnom, hogyan viselkedjek?


2010. nov. 17. 20:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ne legyél átlagos:)
2010. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nekem nem az, de a lányok nagy ívben elkerülnek nem túl megnyerő külsőm miatt.... :D
2010. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

ha jó nő vagy maradj ilyen


ha nem, akkor öltözz igényesebben.. rohadt sokat számít

2010. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem pl nem, de valószínűleg bizonytalan belevágni egy tartós kapcsolatba.
2010. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
am maradj átlagos szerintem :)
2010. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy átlagos mert kinek mi a nem átlagos?:P Mindig máshogy van a hajam pl van hogy sima van hogy göndör van hogy hullámos, sokféle rucit felveszek, mindig van rajtam valami kiegészítő vannak hülyeségeim blabla... ilyen pl a parfümmániám na lehet valakit ez rettent el az anyagiak pedig én nem várnám el hogy a barátom eltartson.
2010. nov. 17. 20:56
 7/25 anonim ***** válasza:
63%
nem te vagy a kevés, hanem a pasinak nincs esze. Erre még azt sem lehet mondani, hogy elment, mert nincs mi elmenne neki...Ne vonj le ebből általánosítást még véletlenül sem!
2010. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert csinos vagy, nem fog mindenki belédszeretni. Vannak nálad szebbek, kevésbé szebbek, még az is lehet, hogy egy csúnyábba fog beleszeretni. Amúgy meg nem kellett volna szerelmet vallanod neki, most így már nem is vagy túl izgalmas a számára. A szerelmi vallomásnak is meg van az ideje, ha elhamarkodod, annyi a szerelemnek. Kell az a néhány álmatlan hét, vagy hónap, hogy vajon szeret-e? Ha rögtön letámadod azzal, hogy szereted, elveszed tőle a várakozást.
2010. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Tudom, nem kellett volna de úgy éreztem így helyes, sokan azt mondják a nő is léphet hát én léptem...

Tudom hogy neki fontos a szex és tőlem azt is megkaphatta volna, egy igazán szerelmes lánytól, nem csak egy csajtól akinek ő is csak egy átmeneti partner.

Azt is tudom, hogy nálam vannak sokkal szebb lányok is de én megpróbálom kihozni magamból a maximumot és az is tény hogy senki sem tökéletes, bár én őt tökéletesnek láttam de az csak a szerelemtől volt. Igaz még most is úgy érzem ő a tökéletes de tudom sosem leszünk együtt...

2010. nov. 17. 21:13
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
és arra nem gondoltál, hogy pont azért nemakar veled lenni úgy mert te szerelmes vagy belé, ő pedig nem és nemakart az érzéseiddel játszani?
2010. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!