Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen helyzetben mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit tegyek? FONTOS! LENT A TÖBBI

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes a legjobb barátnőm. Ez mind szép és jó csakhogy a fiú tegnap szerelmet vallott nekem.

Nekem is bejön ő csak hogy nem akarom ezt tenni a barátnőmmel...viszont amikor szerelmet vallott akkor olyan gyors mozdulattal megcsókolt hogy köpni nyelni nem tudtam!

Azt mondtam neki hogy gondolkozok....

Szerintetek mit tegyek,?? Nem akarok fájdalmat okozni a barátnőmnek viszont nagyon tetszik a srác.

köszi előre is.

16/L


2010. nov. 13. 13:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Itt egyedül a srác van döntéshelyzetben.

Mondd el neki, hogy a barátnőd miatt nem tudtál válaszolni. Ha a srác jó fej, akkor megmondja a barátnődnek, hogy neki más tetszik.

Ha mégis összejönnek, akkor maradt egy jó barátnőd.

2010. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az lesz a legtisztább ha elmondom a barátnőmnek ezért még biztos nem fog megharagudni...aztán majd megláttom...

2010. nov. 13. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!