Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen helyzetben mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit tegyek? FONTOS! LENT A TÖBBI

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes a legjobb barátnőm. Ez mind szép és jó csakhogy a fiú tegnap szerelmet vallott nekem.

Nekem is bejön ő csak hogy nem akarom ezt tenni a barátnőmmel...viszont amikor szerelmet vallott akkor olyan gyors mozdulattal megcsókolt hogy köpni nyelni nem tudtam!

Azt mondtam neki hogy gondolkozok....

Szerintetek mit tegyek,?? Nem akarok fájdalmat okozni a barátnőmnek viszont nagyon tetszik a srác.

köszi előre is.

16/L


2010. nov. 13. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátságban a barátnőnek tetsző pasi mindig TABU!! ilyenkor választani kell. Ha jó barátnő vagy, hagyod a pasit, ha a fiút választod, rá mehet a barátságotok. (tapasztalat:/) Volt egy fiú akivel amjdnem összejöttem aztán lerátam. Utána meginnt nagyon megtetszett és mondtam a barátnőmnek ő meg össejött vele. aztán szakítottak de kitalálta hogy mégis csak tetszik neki és féltékenységből abbamaradt a barátságunk :/ mondjuk ez egy régi történet. 1-2 éves. de megtörtént.


Ha nagyon fontos a fú, akkor esetleg próbáld meg, hyg megbeszéled a barátnőddel, hogy mi történt, és hogy mi lenne ha..

2010. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

beszéld meg a barátnőddel... ha igazi barát, megérti

ha a fiú beléd szerelmes, még ha ott is hagynád, akkor sincs rá garancia h a barátnődhöz megy, szóval felesleges ott hagynod, ha kölcsönös a vonzalom. már csak az a kérdés, h a barátnőd mennyire igaz barát...

2010. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Moszuke ***** válasza:
71%

de ez már szopás ha szerelmi vallomás után azt mondtad neki hogy vájá-vájá-vájá.. erre még aludnom kell egyet..


szerintem ezt már elkúrtad:S legalábbis esélyes opció:)

2010. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1000^1 pasi van a világon de igaz barátok/nők max 3-4 1életben tényleg hagynád veszni a barátságot,mert a barátnőd tuti megharagudna rád ha össszejönnél vele.Nem ér ennyit 1 pasi sem.
2010. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
utsónak: Ő mondta hogy nyugodtan gondolkodjak! :)
2010. nov. 13. 13:41
 6/12 Moszuke ***** válasza:
62%

hát akkor ne soká gondolkozz..

igazából te érzed mennyire barátnőd az illető.

nekem gyermekkori barátom lemondott egy lányról a javamra. ezt barátok közt meglehet beszélni..ráadásul ő erőltette, hogy jó az nem gáz, szívesen teszi úgyse szerelmes a lányba csak megfektetni szeretné..

az már más kérdés, hogy nem lett belőle semmi..:)

valszeg itt is ez lenne.. ha lemondasz róla mind3an egyedül maradtok de a barátságotok stabilabb lesz

2010. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan könnyű kitérni egy csók elől...ne is tedd ezt a barátnőddel, keress valaki mást.
2010. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ha én kerülnék ilyen helyzetbe, mint a bnőd szerintem rohadtul rosszul esne..fájna nagyon..megérteném mivel a legjobb bnőm lennél, de attól még folyton ő jutna rólad eszembe..ti.

Meg ha esetleg látnálak titeket együtt tutira kifacsarodna a szívem..kérdezd meg legjobb bnődet, h csak tetszik neki, vagy szerelmes is. Nehéz ügy.

válassz megéri kockáztatni, hogy elveszíted a legjobb barátnődet?:)

2010. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
bár már alapból ez is szar. Hogy neked vallott szerelmet.. ez is ront a kapcsolatotokon. de ez remélhetőleg idővel elmúlik.:D
2010. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem döntsd el ki a fontosabb a pasi vagy a barátnőd
2010. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!