Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem sikerül becsajoznom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül becsajoznom? 23/F

Figyelt kérdés
Mások szerint eléggé jól nézek ki.Szerintem és mások szerint is tudom a dolgom az ágyban és eddig csak pozitiv visszajelzést kaptam.Másfél hónapja ért véget egy 6 éves kapcsolatom és azóta csak egy futó kalandom volt.A neten általában vissza sem válaszolnak vagy annyit,hogy bocsi de nem,bocsi de foglalt vagyok,bocsi de kialakulóban van valami stb.Akivel dumálok és bejövünk egymásnak az vagy eltűnik egy pár nap után az éterben vagy lehetne valami de messze lakik.A múltkor meg csak a csókig jutottam a szórakozóhelyen aztán semmi.
2010. nov. 8. 22:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Meg mert neten keresed... nem is ertem hogy lehet ilyen tanacsokat itt adni hogy keress a neten az miert nem a legvegso lehetoseg??...

eloszor keress csak ugy, vagy ne is keress es majd jon... bulihelyen felszedsz vkit hazaviszet jol megd.god ennyi, abbol nem lehet kapcsolatot varni....nem bulihelyen kell ilyet keresni...

jarj sportolni kirandulni stb napkozben emberek koze, nem ejjel....

es ne gorcsolj ra egyzercsak megismersz valakit.

2010. nov. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem legközelebb legyen benned annyi tartás, hogy nem panaszkodsz egy lánynak. Ezt arra értem, hogy a netes lánynak elsírtad a szerelmi bánatod. Többé ezt ne tedd!

Neten nem lehet ismerkedni, én a végén már csak a fórum miatt voltam fent.

Ismerkedj utcán, bevásárlóközpontban, üzletben. Elég először egy szimpla beszélgetéssel indítanod. A lányok szeretik, ha kikéred valamiről a véleményüket vagy a tanácsukat kéred.

2010. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Másfél hónapja ért véget egy 6 éves kapcsolatom"


Most ez komoly? :o Hát mi a fenét akarsz? Egyrészt, másfél hónap az semmi, másrészt ilyen hosszú kapcsolat után hülyeség beleugrani egy másikba. Ezt ki kell heverni, meg kell érni egy új kapcsolatra. Ebből is látszik, hogy kapcsolatfüggő vagy, és görcsösen keresed a lehetőségeket. Sztem inkább engedd el magad és szard le a nőket egy ideig...

2010. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy haver, január óta keresgélek neten és nem jön össze senki.
2010. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Menj qrvához. Látszik, hogy csak a dugás kell.
2010. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

18:28-nak

Nem fogok egy ilyen szutyoknak fizetni.Nem csak a a szex kell,hanem egy jó kapcsolat is.

2010. nov. 10. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!