Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kéne már becsajoznom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne már becsajoznom? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most már be kéne csajoznom de egyszerűen nem megy :(

Tudtok valami tanácsot adni hogy hogyan lehet csajt felszedni strandon, utcán valami jó csajt (nem qvát),stb...?

Hol van a legtöbb esélyem?

Miért vannak oda a legjobban? (pénzen kívül)


Előre is köszi a (normális) válaszokat! (14/F)


2011. júl. 12. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Határozottságért és a külsőért! Ezeken csiszolj.
2011. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

nem ér még rá ? ...

na mindegy menj el strandra mondd egy csajnak hogy jó a segge és a melle, nem dugunk?

ha jól nézel ki akkor sikered lesz 2-3 lány után ezzel a szöveggel, ha meg nem akkor nap végére kék zöld foltokkal mész haza

2011. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
(pénzen kívül) háhá na nekem te nem kellenél ilyen hozzáállással.
2011. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14 vagy hova sietsz? meg mi az hogy KELL?!
2011. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

becserkészel valami te korodbeli csajt, a lényeg, hogy ne 257 barátnőjével legyen, hanem a legjobb ha egyedül van és leszólítod, akár úgy is, szia láttam egyedül vagy stb.. unatkoztam, beszélhetnénk-e esetleg :D

ha felkelted az érdeklődését, magyarul van esélyed, úgyis örülni fog neked, nem kell olyan nagy duma oda:D

2011. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát már az ismerőseim közül (14-15évesek) majdnem mindenkinek van csak nekem nincs és már mondják hogy ideje lenne felszednem egy jó csajt.

de hát ismerjük a mondást: Ami késik az nem múlik.

2011. júl. 12. 22:22
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem kell besz.rni, meg a tömeget sem kell feltétlen követni. Nekem sincsen kapcsolatom most, 7 éves koromig semmi nem is volt. Nincs abban semmi, majd összejön egyszercsak. akkor írja, ha 25 évesen ugyanez a gondod. :D
2011. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 .Daniel. ***** válasza:
Most látom csak 15 vagy. Figyelj ha idősebb leszel dobj meg üzivel adok majd pár tanácsot addig ne nagyon. Addig egy a fontos: magabiztosság.
2011. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pénzen kívül csak a külső számít nekik.
2011. júl. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
lehetőség? :) suliban, barátaid ismerősei közül megtetszik vki és mondod a barátodnak hogy szervezzen vmi közös talit, meg ilyenek :) legyél kedves, ne legyél tolakodó, használj vmi jó illatú parfümöt, mosolyogj, legyél bátor ;)
2011. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!