Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit üzen azzal a fiú, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit üzen azzal a fiú, hogy akkor sem néz el, ha ránézek?

Figyelt kérdés

Eddig mindig a másik irányba nézett gyorsan,ha visszanéztem rá.

Most mi van?Mi történt,hogy mégse néz el?


Viszont most,hogy már nem néz el,ha rajtakapom,hogy néz,akkor én nem tudom tartani a szemkontaktust.Miért van ez?


2011. okt. 27. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Zavarba jössz...:P Hány éves vagy?
2011. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

előfordult már velem is hogy csak elgondolkodtam és egy lány visszanézet rám. később észrevvettem h össszenézünk és elkaptam a fejem. aztán már valami belülről szugerált h nézzek vissza hogy néz-e még és amikor megint odanéztem egyszerre egymásra néztünk...


na ez megnövelte a zavaromat és gondolom ő is így volt ezzel.


ha ezt naponta megismétli akkor vagy kr*tén vagy szerelmes :D (egyik nem zárja ki a másikat)

2011. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.A kérdés főleg ez volt: Mit üzen azzal a fiú, hogy akkor sem néz el, ha ránézek?
2011. okt. 27. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy bejössz , neki, szemezni akar veled, de beszari hogy lépjen ( nem bírálom , énis az lennék :D ) Ha bejön neked is , adj neki egyértelmű jeleket arra hogy lépni kéne, neked is bejön, VIGYÉL MÁR ÁGYBA! És akkor megkapod
2011. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
sztem azt hogy rendkívül ronda vagy
2011. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!