Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem bámul tovább a fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bámul tovább a fiú, ha ránézek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert zavarba jön.
2011. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ezt milyen szituációban érted?
2011. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
tipikus elrántom a fejem funkció
2011. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert előtte téged bámult percekig és mikor ránézel, azt hiszi h észrevetted. :)
2011. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mert beszari
2011. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17:02 Igazad van,egyetértek...Egyébként én ha bámulok valakit akkor úgy csinálom ,hogy ő is észre vegye:D
2011. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül beszariság kérdése, sok esetben az, de nem minden esetben, de az tény, hogy nem ismerheted a másik gondolkodását, nem tudhatod mik történtek vele az életében, és hogy azok milyen hatással vannak rá, meg tudod ha nem történik semmi olyan, például nem mentek véletlenül egymásnak, meg mit tudom én addig, olyankor mind a két ember tart attól hogy vajon mit szólna a másik, ha csak úgy leszólítaná, másrészt meg lehet hogy 10 perccel később meg már simán tovább bámulna és le is szólítana, mert lehet olyan is amikor valaki valamin elgondolkodik és 5 perc múlva kap észbe, hogy tényleg milyen helyes csaj volt....


21/F

2011. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Írhatsz privit, ha gondolod.
2011. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. :) Mindig bámulok egy lányt, és mikor rám néz elfordulok, mert zavarba jövök. :$ Aztán megint ránézek. De már megfogadtam, hogy ha legközelebb látom, nem fogok elfordulni. :) Egyébként lehet, hogy én vagyok az a fiú? XD Melyik megyében laksz? :)
2011. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én Hajdú-Bihar és nálam pl. nem szeretem ha a buszon más is észreveszi és nem diszkrét a srác.
2011. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!