Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek sikerül? Többi lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bányai Sándor kérdése:

Szerintetek sikerül? Többi lent!

Figyelt kérdés

Hali! van egy kis problémám! van egy Szép lány! nagyon belezúgtam,ö is nagyon kedvel.egyszer taliztam vele,a buszon és hozzám szóolt hogy hogy hívnak?! megmondtam a nevem és ő is az ővét.elkértem az msn skype címét,meg a teló számát is.kedvelni kedvel,csak ő barátként!

Én nem mehetek hozzá mert szigóruak a szüleim mert javitővizsgáznom kell!

Hogyan bírnám rábeszélni hogy jöjjön el hozzám?

50-60 kilóméterre lakik tőlem!

Én mennék szívesen de nem lehet!

Ezt hogyan csináljam,hogy jöjön el? mert ő mondta hogy nem jön!

Köszi az értelmes válaszokat! (hülye válaszokra nem figyelek! 15f


2011. aug. 16. 03:21
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ő azt mondta, hogy nem megy hozzád, akkor minek akarod erőltetni? nem érdekled, nem veszed észre? ezzel csak leégeted magad, ha olyan busz után futsz, ami nem vesz fel, de te tudod...
2011. aug. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De éppen most beszélek vele! csak nem tom hogy kérdezzem egyszer már megkérdeztem azt mondta azért nem jön mert nem ismeri a falut és nem bizik bennem anyíra!
2011. aug. 16. 03:29
 3/6 anonim ***** válasza:
teis javítóvizsgázol?!?! miből buktál?
2011. aug. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én 5 tantárgyből buktam egy kurv@ miatt! sött még 80 ezerem is ment csak ugy el!!
2011. aug. 16. 03:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is vizsgázz le. Ha az a lány kedvel, meg fogja ezt érteni.

Aztán pedig nyerd el a bizalmát. Addig amíg nem bízik benned, ne erőltesd, hogy menjel el hozzád/hozzátok. A Ti korotokban én se keltem volna ekkora útra egy lényegében ismeretlen srác miatt.

Egyébként meg, ha levizsgáztál, Te is elmehetsz hozzá. Úgy vettem ki a szavaidból, hogy csak a vizsga miatt nem engednek. De azért ne menjen a suli rovására, mert akkor jövőre megint fizethesz 80e-t, vagy még többet, ha addigra megemeleik az árát... :P

2011. aug. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Öregem! Ha javító vizsgáznod kell akkor nem a szüleid szigorúak hanem veled vannak bajok. Tanuljál legyél okos és hasznos. Ha majd a fejed fejlett foglalkozhatsz a hölgyekkel. Addig is tanulás 1000-el. Egyébként nem neki kellene látogatnia téged hanem neked őt. Ha másért nem ezért tanulj!
2011. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!