Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tapasztalataitok vann...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vann az internetes társkeresőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
akár myvip randi,akár iwiw,vagy találka.hu,vagy bármi más.volt sikeretek?vagy esetleg csalódásotok?leírnátok?minél többen írjanak.köszönöm.
2010. nov. 7. 15:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az eddigi válaszokat.hát igazából azért tettem fel ezt a kérdést,mert jelenleg így ismerkedem.kialakulóban van egy randim is.már egy ideje msn-ezünk,ott már elégg "elmélyítettük" a kapcsolatunkat,már csak a tali hiányzik.telón is szoktunk beszélgetni.csak tartok egy kicsit tőle,hogy személyesen esetleg más lesz mint amilyen msn-en.de hát majd kiderül.:))nemsokára.remélem.még várok válaszokat.
2010. nov. 7. 15:44
 12/19 anonim ***** válasza:
Ja jó, akkor nem... csak olyan volt, h "igen, persze, bírlak meg találkozunk még", aztán lósz@rt.
2010. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 kapcsolatom is a neten keresztül indult. Az egyik 1.5 évig tartó első nagy szerelem volt, de a fiú hanyagsága, és éretlensége miatt vége lett. A mostani kapcsolatom 2 éve tart, szeretjük egymást minden jól működik és remélem ez sokáig így is marad akár örökre.. :) Én kellemesen csalódtam bennük, pedig előtte nem hittem ezekben a netes dolgokban.
2010. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek:

Attól ne tarts,hogy nem olyan lesz mint amilyen MSN en.. Általában jó esetben(bár én magamból indulok ki) reális dolgokat mondok,megpróbálom a legőszintébben megosztani azt,amilyen valójában vagyok. Igazából az MSN nem arra van,hogy most tuti 100% osan megismerjétek egymást.Inkább csak betekintés egymást tekintve, eddigi élet,eddigi kapcsolatok,kalandok,hobbik,zenei világ,sportesemények,eredmények,kitüntetések stb. Tehát egy kép arról,hogy ez most normális vagy valami elmebeteg. Minden esetre ezeket tapasztalatból mondom:-)

egyébként 16/F

2010. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

én mindig megszívtam xD mondjuk csak két srácot ismertem meg interneten keresztül, az egyik találkozni akart nagyon, és már majdnem belementem mikor kiderült, hogy van barátnője xd a másik meg ha nem mentem fel msnre mondjuk három napig, akkor rögtön kérdőre vont, mire mondtam hogy tanulnom kellett, de rögtön jött azzal, hogy biztos van egy másik srác a képben, és hogy nem is kedvelem őt O.o

de neked azért sok sikert :DD 17/L

2010. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek: Sajnálom a helyzetedet.. Pedig gyakori,hogy ezek összejönnek... Egy találkozás erejéig biztos lehetsz benne,utánna már más kérdés.
2010. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves kérdező!


Nekem volt jó és rossz tapasztalatom az internetes társkeresővel kapcsolatban. Manapság már egyre inkább elfogadottabb ez a társkeresési mód. Szerintem nem gáz dolog ha valaki így keres magának párt. Ilyen módon sok embert ismertem meg és sok tapasztalatot is szereztem. Természetesen egy pár levélváltás után és fotó csere után azon voltam, hogy minél előbb élőben is találkozzam azzal akivel akkor ismerkedtem. A jelenlegi páromat is így ismertem meg. Nekem sokat segített az, hogy sokat kérdeztem a másiktól és ha volt lehetőség akkor telefonon is beszéltünk. (természetesen nem az igazi számom adtam meg, hanem erre külön vettem egy feltöltőkártyát) Aki nem volt annyira szimpatikus vagy nem jött be nekem annak egyértelműen tudomására hoztam, hogy nem őt keresem. Igyekeztem az olyanokat kiszűrni akik "szexkapcsolatra" mentek rá. Őket könnyű is volt. Javaslom kedves kérdező, hogy sokat kérdezz, és okosan. Ne higgy el mindet az első olvasásra és próbálj meg a sorok között olvasni ha így keresed a párod. Sok sikert kívánok. 30/N.

2010. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én is idegenkedtem először az ilyen helyen való ismerkedéstől. Két hónapja kezdődött az ismeretségem egyférfival, három heti csetelés után úgy döntöttünk találkozunk. Élőben is nagyon bejöttünk egymásnak, azóta is jókat csetelünk, találkozunk, szerelemesek lettünk! Vannak jó példák is mégha kevés van is!

2010. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenki válaszát.hát...remélem h sikerül nekem is megtalálnom így azt akit keresek.
2010. nov. 7. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!