Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tapasztalataitok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok és élményeitek vannak a Magnum és a 69 szaunával kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Elolvadt az a k..szott jégkrém.
2011. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:-))))
2011. jún. 21. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok az öreg :(
2011. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
a Magnum mit jelent?
2011. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jézus, igen úgy meglepődök, hogy bemegyek és rendes normális emberek vannak, de amikor meglátom az öregeket menekülök kifelé. Nem bírok belegondolni, hogy rám néznek vagy egy pillanatig is véletlen megtetszem nekik...

Áhh kiráz a hideg.

Ott élvezkednek a vén bácsik. Iszonyat undorító.

2011. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én úgy szeretek oda menni, ha viszek valakit, akkor megvan az elfoglaltságom. :-)
2011. jún. 21. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát jah ketten jó menni arra nagyon jó, de azoktól az öregektől én is menekülök :P
2011. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam a Magnum Szaunában és elég undorító volt.

Bementem a szaunába, ahol sötét volt és tele volt öregemberekkel, akik fogdostak. Az egész olyan volt, mit egy rémálom!

Volt egy-két fiatal, de az öregek folyton nyomultak rájuk. Oda csak párba jó menni.

2012. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!