Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tapasztalataitok vann...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vann az internetes társkeresőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
akár myvip randi,akár iwiw,vagy találka.hu,vagy bármi más.volt sikeretek?vagy esetleg csalódásotok?leírnátok?minél többen írjanak.köszönöm.
2010. nov. 7. 15:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
A javaslatom: ne ismerkedj az interneten!
2010. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahányszor találkoztam egy lánnyal, akit netről ismertem, mindig csalódott bennem, mert élőben még rondább vok, mint képen. Persze még mindig jobb, mint élőben ismerkedni, mert úgy eleve szóba se állnának velem.
2010. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Velem már a kép alapján sem :D
2010. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

15.32

Jó válasz. Azt megmondanád, hogy akkor hol kéne?

2010. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

Nekem még a belsőmben is csalódnak, nem csak a külsőmben ("MSN-en olyan más voltált...") Hát tessék...

Egyébként arra jó lehet, hogy ott megbeszélitek a randit, és ennyi, de semmiképp ne kezdjetek el online beszélgetni...

19/L

2010. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom,inkább internetes társkeresőkön csevegek valakivel egy ideig,minthogy a tipikus "jó a csöcsöd kő walkman" típusú szöveget bevágjam bulin,aztán volt egy 2 napos kalandom és baszhatom magam. Neten nagyobb az esélye egy hosszútávú kapcsolatnak,bár egyetemen és középiskolákban is nagy előny az ismerkedés. Minden esetre interneten arra kell figyelni,hogy amennyire csak tudod magadat mutasd be és lehetőleg ilyen kereszt kérdéseket kell kérdezni a másiktól,hogy kiderüljön valódi személy-e. Legjobb esetek egyike a mikrofon és a webcamera mert így biztos lehetsz benne,hogy nem egy pedofil nyomorulttal beszélgetsz. Összességében: Interneten is jó ismerkedni,csak nehezebb egy ideig. Utánna egy-két találkozó és már nem is kell ismerkedned.:)
2010. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Előző vok.

A legjobb igazából az,ha van valahonnan egy ismerősöd MSN en és az ő baráti társaságából nézel magadnak valakit. Ez a legjobb megoldás,énis így szoktam csinálni(pl facebookon rögtön ismerősök közt sasolgatod őket és így 99% az esély rá h nem basznak át).

Sok sikert.

2010. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
eleve kevés a csaj, még kevesebb aki be is jelentkezik néha, és azok nagy része is csak levelezni akar. szóval nagy adag szerencse kell hozzá. :)
2010. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

15:38 Mert lány vagy, és nekünk fiúknak a belső is számít. Ezért csalódnak a lányok csak a külsőben, a fiúk meg néha a belsőben is.

15:40 Velem már arra is volt példa, ne aggódj :)

2010. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Átbaszás alatt a hamis adatokat értettem..
2010. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!