Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na akkor hogy is van ez? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na akkor hogy is van ez? :D

Figyelt kérdés
Sokan sokan mondják hogy akkor jön el az a személy aki igazán bejön, amikor nem számítunk rá. De ez most hogy ültethető bele abba hogy nekem tetszik egy csaj és összejönnék vele ( krdjel ) és valószínűleg ő is tudja mi a szándékom. Másoknál is hasonlóan megy szerintem, mert azért érezhető. én ezt max bulikra húznám rá, hogy elmegyek ide oda és ott látok egy pont nekem való csajt. Vagy pedig olyan esetben ha a másik fél nemtud róla akkor rá húzható rá ez a mondás, vagy nem?:D
2010. nov. 6. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy :D:D
2010. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pofazoli válasza:
Ne agyalj ilyeneken. Majd ha jön akkor jön. Nem kell erről filozofálni, mert úgyse úgy lesz ahogy eltervezed vagy elképzeled.
2010. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem filozofáltam csak most jutott eszembe :D unatkoztam, gondoltam megkérdezlek titeket is :D
2010. nov. 6. 14:14
 4/4 Pofazoli válasza:
Hülyeség, nincs értelme.
2010. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!