Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék rendőr férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék rendőr férfivel összejönni?

Figyelt kérdés
Nagyon izgatnak,de a valódiak.
2010. nov. 6. 13:53
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Van fogadóóra és az ajtóra szokták kiírni.
2010. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.Majd megnézem jobban azt az ajtot.De láttom te is voltál rendőrrel ,hogy ennyire tudod mi hol ,és hogyan van!!!!Mégegyszer köszike
2010. nov. 6. 17:18
 33/41 anonim ***** válasza:
Hát még nem voltam rendőrrel:D de nm
2010. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Csak nemtudom mit mondjak neki majd.Valamit kikell találnom,hogy ne rajtam röhögjenek,ha mégsem egyedül lenne.De ha egyedül is van mit mondjak neki?Hogy ne égjek be ha elutasitana.De tényleg mit lehet ilyenkor mondani neki?Remélem szerencsém lesz és ő lesz bent.De félek beégek.Segits mit mondjak neki?Azt nem mondhatom igazoltasson ,mert hülyének fog nézni nem?
2010. nov. 6. 17:24
 35/41 anonim ***** válasza:
Te 28 évesen még nem ismerkedtél? Mond amit általában szoktál.
2010. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
De de nem egy rendőrrel.Meghát én nő vagyok.A férfiak szoktak kezdeményezni.Mégis mit mondjak neki?Szép a szemed vagy mit?
2010. nov. 6. 17:29
 37/41 anonim ***** válasza:

Tud meg hogy hívják, aztán hívd fel a Rendőrséget, hogy vele akarsz beszélni. Aztán ha mákod van kmbs és akkor beszélj meg vmi időpontot vele.

Aztán vagy bejön vagy nem

2010. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
nem nagy élvezet rendőrrel lenni...menj gyöngyösre és majd átb@ssza a fejed egyik :D
2010. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt hogyan érted?
2010. nov. 7. 16:39
 40/41 anonim ***** válasza:

Ez így direktbe nagyon hülyén néz ki. Egyébként van klub, ahol rendőrök szoktak bulizni.

Meg ha elmész harcművészetet tanulni, tuti belebotlasz egybe.

Nekem volt rendőr pasim, a teljes véletlen hozott össze minket egy buli után. Ott maradtam még billiárdozni. Nagyon jó srác volt minden szempontból, csak még nagyon fiatal voltam akkor, nem vettem elég komolyan...

2010. nov. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!